Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen jó(minimum 8/10)...

Milyen jó(minimum 8/10) animék vannak amik inkább a történetre fókuszálnak?

Figyelt kérdés
A legtöbb ilyet már láttam ezért kérdezem hogy vannak-e ismeretlen mégis jók. (Láttam: HxH, Made in Abyss, jojo, mha és a nanatsu no taizai-t, ezeket ne ajánljátok)

2020. máj. 29. 13:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Fullmetal Alchemist Brotherhood
2020. máj. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%

Linkelj listát!

Pláne, ha állítod, a legtöbbet már láttad. Plusz akkor képet kapunk, mit is jelent nálad a 8/10. Én például 1200 animéből 190-et értékeltem 8 pontra vagy jobbra, más meg 300-ból 250-et.

2020. máj. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

91 Days

Serial Experiments Lain

Juuni Kokuki

Tenkuu no Escaflowne

Fate/Zero

Seirei no Moribito

Kemono no Souja Erin

Wolf's Rain

Terra e... (TV)

3-gatsu no Lion

Psycho-Pass

Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin

Monster

Gungrave

Ima, Soko ni Iru Boku

Berserk

Trigun

Kekkai Sensen

Ergo Proxy

Kino no Tabi: The Beautiful World

Kino no Tabi: The Beautiful World - The Animated Series

Haibane Renmei

Assassination Classroom

2020. máj. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Fullmetal Alchemist

Serial Experiments Lain

Haibane Renmei

Monster

Juuni Kokuki

Wolf's Rain

Witch Hunter Robin

Trinity Blood

Arslan Senki

91 Days

Red Garden

2020. máj. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek akik írtak, már bőven lesz miből válogatnom.
2020. máj. 29. 20:05
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
violet evergarden
2020. máj. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Steins;Gate
2020. máj. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
53%
Én a world triggert tudom ajánlani. Szerintem egész jó története van, én legalábbis nagyon élveztem.
2020. máj. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én a Blue Gendert tudom ajánlani. Főként a történetre fókuszál, mégha nehezen is észrevehető. Van kicsi romantika, mecha, akció, természetfeletti, futurisztikus, sci-fi, de főként a történet a lényeg. A sorozat a jobbik, a film kicist gáz szerintem, de a sztorit alakítja nagyon. Ha nem tetszik, akkor még ott van, ahogy írták már: FMA:BH, a sima FullMetal Alchemist, a Shingeky no Kyojin, a Kutetsu no Kabaneri <-(Bocs ha elírtam), Fractale,

{(Ghibli)->LaPuta, A vándorló palota, a Totoro, Chihiro,}, de ott van a szintén romantikus de a történetre fókuszáló Nausica, a szél harcosai vagy a Szél támad. A LaPutától már hosszú, filmeket írtam, de megéri rájuk nézni. A szentjános bogarak halála is, igaz az nem animeként kezdte, de animének ajánlom. A szb halála nem tartalmaz semmiféle harcot, de a második világháború alatt játszódik. A JinWo, farkas osztag is egy történetre fókuszáló anime filmalkotás, sorozatot nem nagyon tudok mondani ^-^ Remélem hasznos volt és találtál olyat ami érdekel ;D

2020. máj. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nameg persze a Psycho-Pass is egy nagyon jó anime, Tokyo Ghoul, Parasyte: Maxim, Gate. Ennyi kb.
2020. máj. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!