Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kijött már a boku no hero...

Kijött már a boku no hero academia-hoz az 5. Évad?

Figyelt kérdés
Mármint ugy értem ez alatt hogy a manga feldolgozta/elkészítette már az 5. Évadhoz szükséges mangát? Mármint értitek, én személy szerint nem értek a mangákhoz, annyit tudok hogy fejezetekre van osztva, lényegében a 4.évad utáni fejezetre vagyok kiváncsi hogy elkészitették-e már?

2020. jún. 7. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
A manga legtöbb esetben mindig előrébb van,mint maga az anime,mert persze a manga alapján készítik az animét,szóval szerintem igen.
2020. jún. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
uppsz mint az anime* elírtam bocsi :D
2020. jún. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A manga 80 fejezettel előrébb jár. Szerintem ahol most tartunk az már a hatodik évad vége, hetedik évad eleje lesz (már ha lesz ilyen évad persze).
2020. jún. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat, 1kérdésem lenne még annak aki mar olvasta, deku és uraraka kapcsolata elmélyül-e vagy valamiféle szerelmi kapcsolat elkezd kialakulni kettejük között?
2020. jún. 7. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Shounen animében csak úgy szoktak kapcsolatok lenni, hogy a sztori legvégén van egy időugrásos epilógus, ahol már össze vannak házasodva a szereplők, akiket a készítő össze akart hozni.
2020. jún. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!