Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyek a legalulértékeltebb...

Melyek a legalulértékeltebb animék szerintetek?

Figyelt kérdés

Szerintem ezek:

Jinrui wa Suitai Shimashita

Boogiepop wa Warawanai

Umineko no naku koro ni

Classroom of the Elite


Az utolsóval szerintem a legtöbben nem értenének egyet, pedig attól, hogy valami híres, még lehet alulértékelt. Úgy vettem észre, hogy szinte mindenki egyszerű iskolai animeként tekint rá, pedig jóval több van a háttérben. Habár a kedvelői (általánosságban) nem ezért szeretik...



2020. jún. 9. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Aria
2020. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

sanrio boys,konohana kitan,barakamon és my little monster.

nem tudom mennyire alul értékeltek,de amik közül eddig láttam,ezek a legunderratebbel

2020. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Angel's egg
2020. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Phantom: Requiem for the Phantom, nem ismerik sokan pedig még akkor láttam mikor elkezdtem az animézést. Azóta is ez a kedvencem :D (4 éve)
2020. jún. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4

Gondolom mert a vége egy nagyon durva arcul csapása a nézőnek.

2020. jún. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem inkább túlértékelt animék ugranak csak be. Illetve jól értékeltek, de nem népszerűek (pl.: Runway de Waratte).
2020. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Uta kata (Ez az anime maga az alulértékeltség. Sokban hasonlít a Madoka Magicára, csak régebbi és túlértékeltség helyett alulértékelt.)

Shiki (Ez nem unalmas, hanem pszichológiai, csak sokan ezt nem értik.)

Koisuru Asteroid (Jó, jogos ez főleg azok számára érdekes, akiket érdekel az asztronómia/geológia)

Maria-sama ga miteru (Bár ez nem nevezhető népszerűtlennek, én alulértékeltnek tartom.)

Umineko no naku koro ni

Higurashi no naku koro ni (a rajzolása miatt sokan bele se néznek, pedig szerintem nagyon jó.)

2020. jún. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Re: Cutey Honey

MAL átlag: 7.13

Anno Hideaki (Top wo Neare! Gunbuster, Neon Genesis Evangelion) és Imaishi Hiroyuki (Tengen Toppa Gurren Lagann és szinte minden a Triggertől) egy eléggé elfeledett munkája, amiben viszont egész tisztán kijön mindkettőjük egyedi stílusa.


Jinrui wa Suitai Shimashita

MAL átlag: 7.81

Ezzel csak félig értek egyet, mert a pontszáma magas és népszerűség szerint is a TOP1000-ben van, viszont szinte alig kerül elő ajánlásoknál és nem hiszem, hogy sokaknak tényleg átjön az a furcsa feketekomédia, amire a sorozat épít.


SSSS.Gridman

MAL pontszám: 7.21

Ezen igazán nem lepődök meg. Egy tipikusan japán dolog anime változata és rég volt már a 90-es évek, amikor nálunk is mentek olyan dolgok, mint például a Power Rangers.


Harukana Receive

MAL pontszám: 6.75

Örömmel látom, hogy a MAL törölte az ecchi címkét a sorozat mellől. Sokáig vertem náluk az asztalt, hogy bässzátok meg, he a Free nem ecchi, miközben sokkal inkább a fan service-re épít, miközben magát a sportot elhanyagolja, akkor ez miért? A (női) strandröplabda elidegeníthetetlen tulajdonsága, hogy szexi és aki látott már élőben röpis lányokat, az tudja, hogy ezt máshogy nem lehet. Ettől eltekintve is, nem veszi félvállról a sport aspektust és a produkciós minőség is magas. Ennek minimum egy egész ponttal magasabb értékelés járna.


Seikon no Qwaser

MAL pontszám: 6.53

Mindenki folyton azon nyafog, hogy olyan ecchit kellene csinálni, ahol a fan service-nek értelme van a történet kontextusában, aztán amikor megcsinálják, a sárga földig lehúzzák, miközben sablonszarokat , mint a High School DxD-t alacsonyabb produkciós minőség mellett is követendő példának kiáltják ki.


Violence Jack, Baoh Roihousha, Wild 7

MAL pontszám: 5.26, 6.12, 6.18

Ez a 80-as és 90-es évek szinte összes ultramaszkulin, ultrabrutális OVA-jára érvényes lehetne. Nem értem, miért ilyen nehéz befogadni őket a nagyközönség számára.


Ninja Slayer from Animation

MAL pontszám: 6.59

Egy karikatúrája annak, hogy japán szemmel milyennek látja a nyugat a japán kultúrát. Ez szerintem már eggyel többb csavar, mint amit egy átlag néző képes felfogni, és erre még rájön a limitált animáció, amiből az átlagnak megint annyi jön le, hogy nem olyan csilli-villi, mint az Attack on Re:Zero lószar.


Rengeteget írhatnék még, ahol a közönség teljesen félreértett egy animét, vagy valamiért totál a radarok alatt maradt.

2020. jún. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

Higurashi no naku koro ni

Shinsekai Yori

Shiki

Ghost Hunt

Nana

Nodame Cantabile

2020. jún. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!