Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki (k) szerinted a legtúlérték...

Ki (k) szerinted a legtúlértékeltebb és ki (k) a legalulértékeltebb színészek?

Figyelt kérdés

Tehát arra gondolok, hogy egy közember számára szinte semmit nem mond a neve, pedig magasan veri az ismertebbeket.


A másiknál pedig, hogy mindenki isteníti, miközben életében 1 szerepet ha értelmesen játszott, de azóta egy hozzánemértőnek ő a színészet megtestesítője.


Alulértékelt szerintem Edward Norton és Christoph Waltz.

Túlértékelthez pedig egyértelműen Adam Sandlert mondanám.


2015. nov. 22. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Merr adam sandler vicces azért és szerintem azért nem csak 1-2 szerepet játszott jól
2015. nov. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1

Köszi, hogy itt voltál 'gyúrós'!

Gondolom a Christoph Waltz név neked semmit nem mondott, de Adam Sandler fingós poénjai felülmúlhatatlanok, és 20 éve folyamatosan még mindig viccesek, ugye?

Na, pont erre céloztam... Hozzá nemértő kisfiúnak ő a színészet megtestesítője. Ami szánalmas, ha engem kérdezel.

2015. nov. 22. 13:15
 3/3 anonim válasza:
100%

Alulértékelt színészként először Edward Norton, Liam Neeson, Mads Mikkelsen, Emily Blunt, Tatiana Maslany, Ellen Page, Simon Baker jut eszembe. Nem is alulértékeltnek nevezném őket, hiszen mindenki tudja, hogy tehetségesek, de nem kapnak olyan szerepeket és annyi figyelmet, amennyit megérdemelnek.

Túlértékeltként pedig Scarlett Johanssont, Tom Hiddlestont, Rachel McAdams-set mondanám, de lehet, hogy ez csak szimpátia kérdése.

2015. nov. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!