Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Gáz mondocon-ra egyedül...

Gáz mondocon-ra egyedül menni, lehet ott ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egy barátom van, akivel el tudtam volna menni, de ő a vírus miatt idén nem akar már semmilyen tömeges rendezvényre menni, kissé paranoid...

Azon gondolkodom, hogy egyedül is elmenjek-e, de nem tudom, hogy így tudnám-e élvezni, vagy lehet-e ismerkedni ott, mennyire nyitottak ilyenre ott az emberek?



2020. jún. 12. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Bocsi hogy idepofátlankodom, de engem is érdekel a téma 😅
2020. jún. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
egyedül is ellehet menni,de egyértelműen jobb,ha társaságod van. könnyen lehet barátkozni,hogyha neked könnyen megy az ismerkedés akkor szerintem hamar kapsz olyan embereket akikkel fogsz tudni beszélni és esetleg társulhatsz is hozzájuk.
2020. jún. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Gáznak nem gáz, de rajtad múlik, hogy mit tudsz kihozni belőle.
2020. jún. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én gyakran egyedül megyek, de így is nagyon jól tudom érezni magam. Sajnos barátosném nem mindig tud velem tartani. De ez van. :)
2020. jún. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz.

Az ottani közösség nyitott és ha te is az vagy, könnyen tehetsz szert új barátságokra.

Élvezni mindenképpen tudnád, ha nem is találsz magad mellé embereket.

Jó pofa programok, rettentő jó cosplayek és rengeteg fan cucc az ami szembejöhet veled, ha nincsenek nagy elvárasaid és csak kikapcsolódni szeretnél és látni a többi beteg fant (lehet most ez magamból vettem) akkor így is- úgy is jól fogod magad érezni, attól függetlenül, hogy egyedül mentél.

2020. jún. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A közösség abazolút nyitott, én nem egyedül mentem, de jópár új barátot sikerült szereznem. Egész biztosan te is fogsz találni, de egyedül is nagyon élvezhető:)
2020. jún. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Esetleg valaki ittenihez, aki megy, hozzácsapódhatnék? :"D

Persze úgy gondoltam, hogy kicsit beszélgetünk előtte, és ha jól kijövünk és nem zavarok, akkor, nyilván nem akarok csak úgy ráakaszkodni másokra...

2020. jún. 13. 21:08
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Én egy elég fiatal cosplayes lány vagyok és idén télen mentem el az első mondoconomra a legjobb barátnőmmel, de a sok hasonló érdeklődési körű emberke miatt már az első órában hozzácsapódtunk egy nagyobb csapathoz, ajánlom hogy cosplayben menj ha hamar szeretnél ismerkedni! :-) Egyáltalán nem gáz ha egyedül mész. Igaz hogy én nagyon extrovertált vagyok és ezért gyorsan szerzek barátokat, de ott annyira nyitott mindenki hogy ha antiszoc vagy akkor is egy kis pozitív kisugárzással pillanatok alatt találsz valakit akivel együtt mehettek tovább! :-)
2020. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
az én egyik spanom ott vakrandizott fél éve és még mindig tart.
2020. jún. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem megyek cp-ben, nem az én stílusom. Nézni szeretem őket. De ettől függetlenül civilben is lehet ám ismerkedni. :)
2020. jún. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!