Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Rockmaratonon romaként egyedül...

Rockmaratonon romaként egyedül van esélyem barátkozni, ismerkedni?

Figyelt kérdés
Légyszi hagyjátok a politikát és ideológiákat. 12 éves korom óta metált hallgatok, ezért megyek. Pár koncerten voltam már, ott nem volt gond, igaz ott nem 20-30 éves volt a közönség nagy része, nem keménykedő kölykök.

2018. máj. 11. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Keménykedő kölykök?

Az a te fajtád.

2018. máj. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi nem világis azon, hogy hagyjuk a politikát és ideológiákat? Na de mindegy is megvan a válasz, a bérletet megvettem így mindenképp megyek, de majd igyeksze távol maradni a többiektől, max. viszek egy könyvet.
2018. máj. 11. 14:19
 3/10 A kérdező kommentje:
*világos
2018. máj. 11. 14:19
 4/10 anonim válasza:
90%

Én bár nem vagyok roma, sajnos látom, hogy mennyire nehéz érvényesülnötök, ha nem azon kategóriába sorolhatóak vagytok is, akik mindenkit meglopnak, szétvernek, bunkóskodnak. Szerintem a fehérek között is vannak, úgyhogy ezt nem lehet csak egy nemzethez kötni.

De, hogy válaszoljak is a kérdésedre, biztosan vannak felvilágosult emberek is ilyen koncerteken/maratonon, (nem olyan visszamaradott szellemiséggel megáldottak, mint az első válaszoló), akikkel könnyen tudsz ismerkedni. Úgyhogy, hajrá! Remélem jól fogod érezni magad!

34/N

2018. máj. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Misfit válasza:
100%

Persze, miért is ne lenne? Légy nyitott! Ha vannak is olyanok, akikben meglapul az előítélet, könnyen lebonthatod bennük.

Ne zárkózz be, hisz mennyivel izgalmasabb egy fesztivál, ha közben megismersz másokat?! Na ugye.

Nekem is első lesz.

2018. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A többséggel nincs gond rockmaratonon, bár ne a fehér fűzős emberekkel próbálj haverkodni
2018. júl. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A kisebb gond, hogy elég zárkózott vagyok, gondolom értitek miért.
2018. júl. 2. 23:27
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez volt az utolsó alkalom, hogy megpróbáltam barátkozni. Mostantól emberek közelébe sem nagyon megyek.
2018. júl. 11. 13:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Na mi történt? Én voltam és jó volt
2018. júl. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akikkel 0. napon piáltam és részegen összehaverkodtunk vagy vetélkedőn beszélgettem, másnap meg sem akartak ismerni meg pár dolog. Nagyon szerettem volna, ha találok itt barátokat, de rájöttem, hogy nekem itt nincs helyem.
2018. júl. 14. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!