Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Neketek mi a kedvenc animétek...

Neketek mi a kedvenc animétek és mi a kedvenc típusotok?

Figyelt kérdés

2020. jún. 30. 15:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Műfajra gondolsz? Én leginkább a fantasy, kaland, családi és akció animéket szeretem. Meg a romantikust.

Abszolút kedvenc animém pedig a 2003-mas FMA! Nálam mindent visz. :)

2020. jún. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Szeretek nosztalgiázni animék terén, ezért azokat szeretem, amiket adtak régen az RTL-en. A cirkuszban rúdon táncoló lány, tsubasa kapitány, volt egy késői minimaxos csatorna, onnan emlékszem egyre, volt benne egy cica, akit Kávénak hívtak. Ezeket szívesen újranézném.


Amúgy az animefilmeket jobban szeretem, mint a sorozatokat, mert utóbbira nincs már időm sajnos. :)

2020. jún. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
hunter x hunter a kedvenc animém,én inkább a shounen felé nyúlok
2020. jún. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Nincsen konkrét kedvenc műfajom, viszont ezeket párosítva kedvelem: fantasy, comedy, romance.

Kedvenc animém pedig a Monogatari (a szériából pedig Nisemonogatari a favorit).

2020. jún. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Serial experiments:lain

Akira

Ghost in the shell

Ghost in the shell innocence

Midnight eye goku

Cyber city oedo


Szóval mondhatni az elvontabb 80as 90es èvek cyberpunk művei

2020. jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazából minden műfajban vannak jó és rossz animék, ezért nem igazán tudnék kedvencet választani, de lélektaniból láttam a legtöbbet, és az is érdekel talán a legjobban (meg a filozófia).

Kedvenc animém viszont egy dráma, a Gankutsuou.

2020. jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a shounen animéket imádom, kedvenc pedig, hát... One punch man és Dororo
2020. júl. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

2-es: te az Animax csatornára gondolsz. Szerintem akik elkaptuk még, inkább azok lettünk a korsztályunkból animefanok. Egyébként amiket említettél, de nem volt cím: Kaleido Star, Kilari. Kicsit gyerekes mindkettő, de a Kaleido Start ettől függetlenül fél éve sincs, hogy újra végignéztem. A Kilarinak sajnos nincs normális folytatása, csak ilyen sohanemjuteszembeaneve-technikával, s úgy elég gáz.


Kedvenc műfajaim: shounen, akció, romantikus, történelmi, dráma is jöhet.

Az animék, amiket a legtöbbször újranéztem: Kaichou-wa Maid-sama! és a Lovely Complex (egyébként ezt már az Animaxen is vetítették, 2-3x ott láttam elejétől végéig).

De jelenlegi nagy kedvencem: Dororo. Látom a 7-es is említette. De az újabb feldolgozás. A régi sem rossz egyébként, de az újabban szeretem, hogy kicsit dinamikusabb.

Kedvenc anime movie-im: Szél támad és a Chihiro (ezek Ghibli), ezeken a klasszikusokon kívül a Sayonara no Asa ni Yakusoku no Hana wo Kazaru

2020. júl. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Steins;Gate, Neon Genesis Evangelion, FMA:B, Code Geass
2020. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Kettes vagyok: Köszi a pontosítást! A többi RTL-esre és TV2-s animére nem emlékszel véletlen? Meg, amik akkor voltak, mint amikor a Kilari? Úgy szeretnék nosztalgiázni, de a tsubasa kapitányon kívül semmire nem emlékszem. :(
2020. júl. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!