Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Neketek mi a kedvenc animétek...

Neketek mi a kedvenc animétek és mi a kedvenc típusotok?

Figyelt kérdés

2020. jún. 30. 15:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nekem a kedvenc anime típusom az a harem romantikus ecchi Kedvenc animém: kishuku gakkou no juliet grateful

Első animém a Naruto 5éves voltam mikor először láttam (animaxon)

2020. júl. 2. 15:00
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

2-es,10-es: Dehogynem :) Megpróbálok mindent felsorolni, ami egyszer eszembe jut, bár nem mindegyiket néztem meg.

RTL, TV2: Sailor Moon (Varázslatos álmok címen)

Tokyo Mew Mew (Vadmacskakommandó címen)

Pokemon

Moviek: Kiki, a boszorkányfutár, Chiro Szellemországban, Laputa (a Ghibli filmekből leginkább csak ezt a hármat)

Animax, az említetteken kívül:

Kukucska

Digimonszelidítők

Digimonok, az új kaland

Ayakashi Ayashi

A kertvárosi gettó

Romeo és Julia

Csajkommandó

Sámánkirály (ennek jobb a feliratos változata, a magyar szinkron szörnyű, de sajnos nincs feliratozva végig)

Death Note

Trigun

Trinity Blood

Blood+

Vampire Knight

Inuyasha (ezt még az Animax elődje, az A+ is vetítette... jaj, de vénnek érzem magam)

Bleach

Conan a detektív (egyik nagy neverending)

Fullmetal Alchemist/Hagane no Reikinjutsushi mindkét verziója lement: Brotherhood, Bölcsek kövének nyomában

Chrno Crousade (most is egyik kedvencem)

Afro Samurai

Honey and Clover (Méz és lóhere)

Nana

Ghost in the Shell. Stand Alone Complex (nem nagyon szerettem)

Deltora Quest (max. 1-2 részt néztem meg, azt is akkor, amikor már nagyon untam magam)

Slayers

Naruto

Yu Yu Hakusho (A szellemfiú)

Jigoku Shoujo (A pokoli lány)

Nodame Cantabile

Dragon Ball (már nem tudom, mely évad, sose néztem, nem tudtam megkülönböztetni a szereplőket :"))

Hellsing

Soul Eater (ez is nagy kedvenc még most is, de a 2. évad szörnyű)

D.Gray-man


Azt hiszem, mindent IS leírtam, ami egyszer eszembe jutott, de biztos van olyan, amit nem írtam fel. Egészítsetek ki, ha ezetekbe jut még valami :D

2020. júl. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Köszi! Te hogy tudsz ennyi animét fejben tartani? Beszélsz japánul? Emlékszel a többi RTL-es és TV2-s mesére is, amik nem animék, "csak rajzfilmek"? Ha nem nagy kérés és emlékszel, elküldöd privátban. Nem akarom szétoffolni a kérdező kérdését. :D
2020. júl. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A privátban után lemaradt a kérdőjel. Köszi, ha megteszed. :)
2020. júl. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!