Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a kedvenc MBTI típusoto...

Melyik a kedvenc MBTI típusotok a gyakorlatban, tapasztalatok alapján?

Figyelt kérdés
2018. dec. 3. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A sajátom :) INFP
2018. dec. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Még saját magamat sem tudom besorolni, nemhogy másokat. Legfeljebb halvány tippjeim lehetnek, hogy körülöttem ki milyen típusba tartozhat.
2018. dec. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ENTP :D
2018. dec. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A kedvencem elsősorban a sajátom, az INTJ, de már-már abnormálisnak tekinthető imádatot táplálok az ENTJ-k irányába, van valami az erejükben, a kisugárzásukban, ami lenyűgöz.
2018. dec. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A kedvenceim egyértelműen a domináns Ne és Se használók: ENFP, ENTP, ESFP, ESTP. Nagyon megnyerőnek tartom a szangvinikus embereket, talán épp azért, mert én annyira különbözöm tőlük (melankolikus INFJ vagyok).

Nem tudom, hogy lehet valaki olyan nárcisztikus, hogy a saját típusát nevezi meg a kedvencének :P :D

2018. dec. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
#5 Ezek szerint nem ismered az INFP típust, akitől igencsak távol áll a nárcizmus. Vicces kedvemben voltam, nem lehet?!:) (#1)
2018. dec. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az én tapasztalataim alapján eddig a legértelmesebb emberek akikkel találkoztam ők valószínű ENTJ-k voltak. Így én azt mondanám.
2018. dec. 30. 11:09
 8/12 anonim ***** válasza:

A leírasok alapján széles ívben kerülöm az Entj típusokat.

Te milyen tipus vagy?

2018. dec. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Tény, hogy az xNTx típusok a "racionalisták", de a helyzet az, hogy az intelligencia nem MBTI-függő.

Egy csomóan automatikusan félretípusolják magukat "N"-re, csak mert rengeteg olyan alaptalan sztereotípia kering a Sensor-okról, hogy ostobák, szűk látókörűek, semmiféle intellektuális dolog nem érdekli őket, képtelenek bármiféle gondolkodást igénylő feladatot megoldani stb., szóval nekik körülbelül az jön le ebből, hogyha az intelligencia-szinted meghaladja egy hintalóét, máris Intuítív vagy.

A Thinker-Feeler dolog is hasonló ehhez (a Thinker-ek javára), bár az nem olyan vészes, mert az xNFx-ekre azért még nem tekintenek szemétként.

Az viszont egyenesen röhejes, hogy egyes MBTI-fanok (különösen a kamu-INTJ-k) szinte emberszámba sem veszik az xSFx típusokat.


Kérdező, semmi baj azzal, hogy az ENTJ-k a kedvenceid, de olyasmit állítani, hogy az egyik típus okosabb a másiknál, értelmetlen.

2018. dec. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez való igaz utolsó. Az embereket nem lehet beskatulyázni... Vannak horoszkópok, illetve ezeket a személyiség felmérő tesztek amiket ki lehet tölteni, de az ember intelligenciája a szellemiségén múlik, ahogy azt az angol kifejezés is hangoztatja! Az okosságod nyílván a probléma megoldó képességed, de ezt itt befejezném.

Az emberek úgy gondolom valóban születnek sajátos jellemzőkkel, mivel nem csak a szellemvilág hat a "tudatunkra", hanem a materiális világ is, és ez egyértelmű. Innentől kezdve az is világos - ha nem vagyunk saját magunk meghazudtolói -, hogy a horoszkóp is igaz. De miért lehet eltérő? Mert veleszületett tulajdonságokat nevez meg ez az ezoterikus tudomány. Ez mit jelent? Hogy kapsz egy "ajándékot" amivel gazdálkodhatsz, és elindulhatsz afelé... hogy teljes EMBER legyél, magadba foglald az összes jegy jellemzőit, tehát képességeket kapsz a szellemi fejlődésed eléréséhez. Remélem innentől már teljesen magától értetődő, hogy az életbeli dolgok, és döntéseink a leginkább meghatározó tükrei annak, akik vagyunk, azokkal a tulajdonságokkal, amikkel születtünk. Nem vagyok Ezo szaki, meg jósnő meg ilyesmi, csak gondolkozzunk, szimpla logika. :)

Egyébként csomószor kitöltöttem (legalább 4x hűen magamhoz) az MBTI tesztet - amit a barátnőm mutatott még nekem -, és mindig az infj jött ki... kb el is kapott a depresszió, mert tényleg alig találkozok olyan emberekkel akik tényleg megértenek, nah jó egy azért van.. :D Ki is töltettem vele a tesztet, de neki az entp jött ki :D 24/f (bak)

2019. jan. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!