Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kedveli valaki Erwin Smitht...

Kedveli valaki Erwin Smitht az Attack on titanból?

Figyelt kérdés
Esetleg cosplayezte valaki? Mondtok róla véleményt?

2020. júl. 22. 19:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
59%
Kb. az egyetlen normálisan megírt karakter volt az egész mangában.
2020. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
63%

11.-nek:

Jean? Mike?? Annie??? REINER?????

2020. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
34%

Jean - semmi extra

Mike - az meg ki? Tele van már annyi szereplővel a manga, baromira nem érdekelnek

Annie - hát ő sem nagy was ist das


Reiner - na ő a másik akit jól megírt karakternek tartok, vele kapcsolatban inkább Isayama írói inkompetenciája zavar, amikor a seggéből előrántott deus ex machina húzásaival mindig megmenti a plot armored titánt.

2020. júl. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
78%
Akkor szerinted hogy lehetne őket érdekes karakterré átírni őket?🤔
2020. júl. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
34%
Én nem vagyok író. Inkább te mondd meg, hogy te mitől tartod olyan jó karakternek őket. Szerintem full átlagosak.
2020. júl. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
56%
Általában ha valamit kritizálnak azt úgy szokták tenni, hogy elmondják, hogy mi lett volna jobb helyette. Enélkül csak azt mondod, hogy sz@r ezzel meg senki nem megy semmire. De elmondhatod, hogy el tudod mondani valamiről, hogy sz@r😒
2020. júl. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
44%

Jaj istenem xD hát bocsáttassék már meg, hogy egy rossz szót merészeltem szólni a magasságos Attack on Titanra :DDD na ezért utálom a hardcore AoT fanokat, sosem bírják elviselni, hogy kritizálni merik az AoT-ot, ami szerintük a legeslegjobbanimevalaha :DD


Nem tudom mi lenne a jobb. Honnan fenéből tudnám? De attól még full sablon karakterek maradnak, akikben semmilyen egyediség nincs.


De mondom, ha szerinted ők annyira jól megírt karakterek, akkor szívesen meghallgatom, hogy miért azok. Hogy mi bennük az érdekes, ami miatt annyira törődnöm kéne velük. Vagy csak egy fanboy vagy, és ennyire telik, hogy "úúúúú Jean/akárki, hype".

2020. júl. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
42%

Jaj Istenem xd

Engem az zavar, ha valamit szaroznak úgy, hogy nem tudják elmondani, hogy hogyan lehetne jobb. Pl én is mondhatnám, hogy szar amit írsz, de nem mondok hozzá indoklást, csak szar. Ezzel mit lehet kezdeni? Xd

Szar és kész. Sokra megyünk vele. De legalább örülök, hogy van véleményed, sok embernek még annyi sincs, csak mondják, hogy így jó meg úgy jó, de semmi indoklás. Te legalább elmondod, hogy mi az ami rossz benne, bár nem mondod el miért😕

2020. júl. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
85%
Én kedvelem Erwint, annak pedig, hogy Armint választották nem tudom, hogy örüljek e. Személy szerint Armin nekem egy fizikailag s lelkileg nagyon gyenge karakter, ez mellett csak sír és segítségért könyörög.. Mintha rossz animébe tették volna. Tényleg, ölt ő egyáltalán titánt?
2020. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
72%

18: Akkor olvasd el mégegyszer, amit írtam, mert világosan leírtam, hogy miért nem tartom nagy számnak ezeket a karaktereket, nem csak idelöktem, hogy szar.


Ezzel ellentétben te még mindig nem írtál egy betűt sem arról, hogy miért olyan zseniálisak, csak megsértődtél.

2020. júl. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!