Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kedveli valaki Erwin Smitht...

Kedveli valaki Erwin Smitht az Attack on titanból?

Figyelt kérdés
Esetleg cosplayezte valaki? Mondtok róla véleményt?

2020. júl. 22. 19:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt bajom vele, viszont nem kötött le a személyisége. Ez nem jelenti azt, hogy rossz karakter. Nekem csak más az ízlésem, pl: tsundere, yandere alfahímeken jobban megragad a szemem.
2020. júl. 25. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
74%
Az egyetlen igazi vezér alkat aki mert is cselekedni nem csak beijedt és a falak mögé húzódott várva azt hogy más majd csinál valamit. Az hogy mégis Erwinnek kellett meghalnia sokkal logikusabb lépés volt mint ha Armin-t hagyják odaveszni. Animeben megmondták hogy Armin előtt hatalmas jövő áll plusz a taktikai meglátásai/tervei már egy előny ami elősegítheti a titanok legyőzését.
2020. aug. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
34%

22: Csak szegény Armin Erwin halála óta lóf@szt se csinált a sztoriban


Upsz, spoiler alert

2020. aug. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
49%

Egyik hatalmas kedvencem. Igen, voltak kegyetlen lépései, viszont mégis ő volt az aki tényleg elindult és tett is valamit. Rengeteg életet feláldozott, egy igazi démon volt, azonban ezt várták tőle és ő szerintem nem jókedvvéből küldte halálba a katonáit.

Armin is sok dologra rájött és tényleg az egyik legokosabb karakter, azonban hiányoznak a tapasztalatai, amik hatalmas dolgok.


(!!! SPOILER!!!) bár nem biztos


Úgy tudom hogy a titánná változó embereknek x évük van hátra. Szóval erre az x évre szerintem Erwint kellett volna választani. Jó, Armin előtt tényleg fényes jövő állt, de ha meg van számlálva az idő akkor olyat kellett volna akinek az ész mellett tapasztalatok is vannak.

Szeretem a kis szőkeséget, de nem őt választottam volna. Ő tényleg csak sírt amíg Erwin tett is valamit.

2020. aug. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó...az hogy a titánoknak X évük van hátra az jóval később derül ki, ezért erre nem lehet fogni hogy Erwin jobb választás lett volna mert ők sem tudták.
2020. aug. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
#24 armin csak sírt?:D nagyon okos,sok feladatot ő szervezett meg,ezenkivül ő ismerte meg a nőstény titánt is,hogy az annie,szóval,hogyha ő nem ismerte volna meg akkor nem tudták volna elfogni.
2020. aug. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

SPOILER:


Erwin biztos nem szeretett volna bele Anniebe. 🤣 Armin és Annie viszont cukik, még akkor is, ha ténylegesen nem jöhetnek össze, mivel Isayama szereti kinyírni a karaktereket. 🤣

2020. szept. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!