Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudom ezt elolvasni/megren...

A.nevem.janka kérdése:

Hol tudom ezt elolvasni/megrendelni? (mo dao zu shi)

Figyelt kérdés
Szóval,ha jól tudom erről van egy könyv meg manga is (meg sorozat és anime is de ez most nem lényeg).És az szeretném kérdezni,hogy esetleg hol tudnám elolvasni/megrendelni a mangát és a könyvet. A mangát magyarul vagy angolul és a könyvet is.

2020. ápr. 10. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Megvenni nem hiszem hogy megtudod, mert angolul és magyarul is csak fanfordítás készült/készül hozzá. A könyvet angolul itt tudod elolvasni:

[link]


Magyarul pedig ezen az oldalon találod a meglévő fejezeteket:

[link]


A manhuát (angolul) WeComics-on olvasom.

2020. ápr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap kiderült, hogy megjelenik magyarul is! Egy korábbi gyk-s kérdésre már rátaláltam, és beírtam, de most látom, hogy itt ez a frissebb is. Remélem nem törlik ezt a hsz-emet is, mint nemrég egy Vajákosat a duplázás miatt...



Sokat még nem lehet tudni, amit igen, azt a molyon írta a Művelt Nép Könyvkiadó, itt:

[link]


Én már olvastam az írónő mindhárom regényét angolul, imádtam őket. Nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz a Mo Dao Zu Shi magyar fordítása.

2020. ápr. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. ápr. 22. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!