Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Vannak olyan fordítók akik...

Vannak olyan fordítók akik kérésre szívesen fordítanak? Lent kifejtem

Figyelt kérdés
Van pár régi anime amit tök szívesen néznék de a fordításuk borzasztó igénytelenül van megoldva. Az angol feliratra van ráírva a magyar fordítás és még ki is lóg alóla az angol olvashatatlan rikító színekkel van írva stb... aki nem csak a mainstreem animéket nézi az megértheti.

2020. júl. 31. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a címe? Azt érdemes ilyenkor kiírni.
2020. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

petshop of horrors

xxxHolic

2020. júl. 31. 22:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha fizetsz nekik, persze.
2020. júl. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nem fordító kell, hanem valaki, aki a már meglevô fordítást ráigazítja rendesen az eredeti feliratmentes animére. Nyilván aki tud japánul, nem biztos, hogy tud videót szerkeszteni is. Ráadásul a fordítás és a szerkesztés külön-külön is nagy meló.
2020. aug. 1. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na meg attól is függ, hogy van-e olyan oldal,ahonnan le tudja tölteni jó minőségben az animét olyan változatban ahol nincs felirat, vagy szerkeszthető.

Van most is olyan sorozat, bár nem anime, amit csak olyan változatban tudnak letölteni amin rajta van egy felirat már, és csak arra tudják rátenni a magyart. Ők sem szeretik ezt a megoldást, de muszály, mert még nincs más verziója kinn, és ha nagyobbra veszik a magyar feliratot, hogy teljesen takarja az előzőt, akkor túl sok helyet foglal, élvezhetetlen lesz a kép.

2020. aug. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A régi Sailor Moon hoz jó lenne, ha lenne végig.
2020. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Én szoktam ilyeneket csinálni, illetve régebben is csináltam ilyeneket. Értsd, már meglévő, de borzalmas minőségű magyar feliratot újra hozzáigazítottam a videóhoz. Cserébe, a csapat aki anno csinálta, a borzalmas minőségű munkát, elküldött a francba. Körülbelül ennyi összetartás van a "színfalak" mögött, holott örülhettek volna, hogy ha már ők nem, valaki rááldozza az idejét, hogy megcsinálja normálisan. Ez után nem volt kedvem folytatni.
2020. aug. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!