Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan anime-manga fordítóc...

Van olyan anime-manga fordítócsapat akik kérésre fordítanak vagy fejeznek be sorozatokat?

Figyelt kérdés
Anime és manga témában is érdeklődöm mert sok befejezett, kifejezetten jó mű maradt csak úgy.
2013. jún. 28. 20:26
 1/5 ahmon ***** válasza:
az uraharashop.hu, és a saiyanrivals is egyaránt fordítanak kérésre.
2013. jún. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez erős túlzás .. US is csak azt fordít amihez kedve támad , Hokuto No Ken-t évek óta nagyon sokan kéregetjük még is megáltak vele .
2013. jún. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az US-t én sem hiszem, én anno D.Gray-Man-el szívtam meg mert egy fél évre félretették. Aztán végül valaki befejezte. De megnéztem mindkét oldalt és egyik fórumon sem lehet kérni. Régebben azoknál akik bevállalták, hogy kérésre fordítanak mindig volt külön topik ahol kérni lehetett. Most hogy van ? Hol lehet kérni ? Gondolom most sem örülnek ha chat-en kérnek :D
2013. jún. 29. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi kérésre fordítunk :) caroline fansub

[link]

itt az oldal. jelenleg a lucky start forítjuk és a kurenai mangát. Kicsit szünet volt a vizsgák miatt,de most neki vágunk. Lehet írni :)

2013. júl. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ohh titeket ismerlek :D Pont Lucky Star miatt. PAG vagyok ;)
2013. júl. 1. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!