Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Megéri megnézni a one piece-t?

Megéri megnézni a one piece-t?

Figyelt kérdés

2020. szept. 6. 21:41
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
44 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Lehet megijeszt a hossza,de sokkal jobb,mint amilyennek tűnik. Igaz kicsit sokat időznek egy egy szigeten, de ettől függetlenül,tartalmas, izgalmas és érdekes.(Ha kicsit jobban belegondolsz a tartalomba,akkor a valóságra is visszautal. Lásd Gyojin vs ember-rasszizmus)
2020. szept. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%

Annak ellenére,hogy jelenleg már több mint 900 részes sokkal minőségibb darab mint kb az összes másik manga/anime.

Mondjuk one piecenél a manga mérföldekkel jobb szóval lehet azzal kéne kezdened. Az anime sokszor nagyon lassú.

2020. szept. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is félek elkezdeni,de ha valaki elakarja kezdeni most csinálja,mert a jővőben ennél sokkal több rész lesz és lehetetlen lesz végignézni.
2020. szept. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Nagyjából a 400. részig láttam. Beleuntam, szerintem nem egy nagy szám.
2020. szept. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Most komolyan azért le kell pontozni valakit, mert nem jön be neki a One Piece??? Talán kötelező szeretni a gumitestű kalózcsávó meséjét?
2020. szept. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2020. szept. 7. 13:58
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

#5

A One Piece-é az egyik legtoxikusabb fandom az interneten.


#kérdező

Nem éri meg. Ha kíváncsi vagy rá, inkább olvasd el. Amennyi időbe végignézni kerül több tucat sokkal.jobb sorozatot meg lehet nézni, még a műfajon belül is.

2020. szept. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%

"A One Piece-é az egyik legtoxikusabb fandom az interneten."


Akkor te elég kevés fandomnál járhattál.

2020. szept. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
7. Csak nézz rá a Fairy Tail-re (Gruvia fanok ezerrel nyomatják) vagy a BnHA-ra (Ott is a Fujoshi-k, meg a KamiJirou,DekuOcha rajongók is elég erőszakosak.)
2020. szept. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem megéri, ha: nem úgy nézed mint egy semmit mondó animét. Minden mindennel összefügg, mindennek jelentése van, és sok esetben el vannak rejtve olyan utalások, amiket csak akkor veszel észre ha nagyon figyelsz. Első nekifutásra kb én is 400 részt néztem meg. Ráuntam, hogy még mindig ugyan azon a szigeten vannak de már eltelt legalább 50 rész. Aztán erőt vettem magamon, elkezdtem előről és az egyik kedvenc animék lett. Ha az a kérdés, hogy van-e jobb anime amit érdemes megnézni, valószínűleg van. Ha csak egy animét nézel egyszerre, akkor lehet hogy azt mondanám, hogy nem ajánlom, mert ha monoton nézed beleunsz, de ha nézel szezonosokat, vagy mást is és közben valamivel kitöltenéd a szabadidőd, szerintem remek választás.
2020. szept. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!