Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek mi volt a legnagyo...

Szerintetek mi volt a legnagyobb fordulat az Attack on Titan animében?

Figyelt kérdés
Csak az animében, mert sokan nem olvassák a mangát.

2020. okt. 3. 03:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kiderült, hogy mindenki zsidó (eldia) és, hogy a németek (Marley) készülnek a második VH-ra. Paradis szigete ami ugye madagaszkár akarna lenni (Ugye Hitler-nek volt a terve, hogy oda deportálja a zsidókat). Ez így mind-mind egyszerűen zseniális és ami még a mangában van... Na azok meg végképp...
2020. okt. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

(Nem tudom, hogy egy ilyen kérdésnél kell e jelezni, de a biztonság kedvéért)


SPOILER


Nekem egyértelműen az, amikor kiderül nekik, hogy a falakon kívül is van emberi élet, és ők eddig egy buborékban éltek. Számítottam rá, hogy vannak kint emberek, de nem ilyen formában.

Kedvencem meg az volt, amikor Reiner meg Berthold elmondja Erennek, hogy ők voltak az a két óriás, de mindezt úgy, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne :D Itt nem a fordulat ütött, hanem a megvalósítás.

2020. okt. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor kiderült, hogy mindenki zsidó (eldia) és, hogy a németek (Marley) készülnek a második VH-ra."


Az analógia amúgy inkább fordítva van. Ha olvasod a mangát, akkor tudod miről beszélek.

2020. okt. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

(1-es vagyok)

Persze, tudom miről beszélsz, olvasom a mangát, Zseniális eddig (legalábbis szerintem)

Pusztán azért válaszoltam így a kérdésre, hogy az anime only-knak tudjak spoilermentesen válaszolni.

2020. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ah értem :D
2020. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!