Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ha egy harcolós animében...

Ha egy harcolós animében élnél, akkor a személyiséged alapján melyik karakter lennél?

Figyelt kérdés
Pl. főszereplő, rivális, gonosz, főgonosz, főhős okostojás haverja stb.

2020. okt. 12. 02:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg inkább ilyen csendes karakter lennék akit nem érdekel melyik oldalon áll. Valószínűleg könnyen elhitetnék velem, hogy jót teszek és besoroznának a gonosz csapatba. Eléghiszékeny vagyok időnként.
2020. okt. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Az amelyik ott csendben ül a háttérben és nem ártja bele magát semmibe, de ha felcseszik kinyír mindenkit.
2020. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A személyiségemből adódóan: főhős okostojás haverja lennék.
2020. okt. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Hát én amolyan antihősféle lennék szerintem. Leginkább akkor cselekednék, ha a dolog nekem is érdekemben állna, vagy ha kollektíven mindenkinek rossz lenne, ha nem cselekednék. Szóval ha meg kell menteni a világot, akkor "I'm in!", de ha valami apróságról van szó, mondjuk bár utcai hülye leverése, amire a legtöbb shounen hős ugrana, az "Psst I don't care." XD
2020. okt. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Csendes lennék, inkább a háttérben és nem állnék senki oldalán. Hátulról figyelném, hogy mi történik és ha valami nem tetszik, akkor közbelépnék, szerintem lenne pár pszichopata barátom is akik velem lennének.
2020. okt. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
33%
#1 van kedved ismerkedni?
2020. okt. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Inkább vissza húzódnék és csendben nézném.
2020. okt. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Jé, ez érdekes kérdés. Tetszik. Én valószínűleg valamilyen mellékszereplő lennék, aki nem túl erős, de nem is a leggyengébb. Bizonyos szinten befolyásolnám az anime menetét, de nem rajtam múlna a fő szál. Kb., mint Hinata.
2020. okt. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem én lennék az akit elsőként meggyilkolnak :)
2020. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem, ha nem akarsz megházasodni. :)
2020. okt. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!