Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ha egy harcolós animében...

Ha egy harcolós animében élnél, akkor a személyiséged alapján melyik karakter lennél?

Figyelt kérdés
Pl. főszereplő, rivális, gonosz, főgonosz, főhős okostojás haverja stb.

2020. okt. 12. 02:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Csendes és inkább a háttérből figyel, és csak akkor avatkozik bele a dolgokba, ha a barátai is. De ha lehet, inkább kimaradok a bajból, mert az elsők között lennék, aki meghal :'D
2020. okt. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
A főhős szárnysegédje lennék, aki jó tanácsokkal látja el, de persze az egyik fülén be a másikon pedig ki, így mindig ki kell őt húznom a csávából. (segítőkészségem miatt)
2020. okt. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én inkább afőonosz lennék, mert imádom a káoszt és az őrületet. Téboly uralkodna akkor a világ felett. Felborulna atermészet rendje. Az emberek töbsége pedig a félelem martalékává válna.Én pedig a káosz közepén mosolyogva nézném,ahogy az emberiségkis része próbálná tulélni a változásokat és legyürni az akadályokat.
2020. okt. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is olyan lennék, mint amit a 8-as írt. Olyan, mint Hinata.
2020. okt. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egyike az átlag embereknek, aki nem tud semmit arról, a főszereplők milyen harcot hívnak, hacsak nem a tévében és óriáskivetítőkön közvetítik, ahogy a főgonosz egy harcművészeti tornát rendez, aminek a tétje a bolygó elpusztása.
2020. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
62%
Valószínüleg az aki nem cél ért harcol hanem azért mert élvezi
2020. dec. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Pikachu1100 válasza:
Én az a karakter lennék aki mindig elbújna meg nem csinálna semmit, pedig nekem van a legerősebb erőm.
2020. dec. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom talán olyan karakter lennék akinek hatalmas ereje van még is titkolja, semelyik oldalon nem állnék mert nem akarom hogy bárki befolyásoljon engem, viszont szerintem lenne bennem egy kicsi őrültség is ami csak ritkán mutatkozik meg, kívülről átlagos belül egy picit sötét, sok csatát inkább csak a háttérből néznék.
2021. aug. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!