Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ti mit gondoltok erről a...

Ti mit gondoltok erről a karakter típusról?

Figyelt kérdés

Jerkass Woobie:


[link]


Mit gondoltok az ilyen karakterektől?



2018. dec. 24. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szépek.
2018. dec. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mangákban/animékben nincs velük gond. Mármint érdekes róluk olvasni, bár néha elég idegesítő, mivel esetenként már túl durva a karakter, egyszerűen eltúlozzák.

Való életben nem biztos, hogy jól kijönnék egy ilyen személlyel. Vagy igazából tőle függ. Ha úgymond mellém szegődne, mert szeretne barátkozni (de persze folyton gonosz), akkor elképzelhető, hogy egy idő után barát-szerűségek lennénk. (Pl. olyan volt osztálytársaim is hiányoznak, akiket ki nem állhattam és folyton vitáztam velük)

2018. dec. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2: Én is így vagyok vele. Karakterként érdekesnek és valósághűnek tartom őként, a való életben viszont nem biztos, hogy jól kijönnék velük, a nem túl kellemes személyiségük miatt.
2018. dec. 25. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!