Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyek azok az animék, amelyek...

Melyek azok az animék, amelyeket nem bírtatok végignézni és miért?

Figyelt kérdés

2020. okt. 17. 15:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az erőszakos animék.
2020. okt. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%

1.Senryuu Shoujo(2. részig jutottam) Borzasztóan unalmas,klisés és idegesitő volt a csaj.

2.Corpse Party(2.rész)- Engem eleve nem hat meg egy horror,de itt még a karakterek is zavaróak voltak.

3.Monogatari széria-Én szeretem a kaotikus világképet,de úgy mint az összes többinél agyfaxot kaptam a csajtól.

4.Miss Kobayashi Dragon Maid- Same

5.Dramatical Murders-Kiderült,hogy yaoi. Én meg nem szeretem a BL-t.

6.Kaichou wa Maid sama-Nem tudom miért, egyszerűen beleuntam,meg már úgy is tudtam a végét...

7.Ensemble Stars-Unalmas volt. Alig kapott a csaj szerepet benne.

8.Hana Yori Dango-Itt a pasitól kaptam agyfaxot. Domyoujin-tól.

9.Akame ga Kill-Meghalt a kedvenc karim.

10.Nisekoi-Nem fog összejönni a shippem és így mar nincs értelme megnézni egy love storyt.

11.Oreimo-1. a húgával jön össze a főszereplő, 2. gyűlölöm a húgát.

12.Dragon Ball-60 részig lekötött,de egy kicsit meguntam.(De majd folytatom)

13.Shaman King-Van az a szőkehajú csaj, kivagyok tőle. Talán a remake-et megnézem. (RAJONGÓK LESZ REMAKJE!!!)

14.Boruto-120.részig jutottam,majd meguntam +kiégtem. Végig cringeltem majdnem az egészet és Saradától meg 🤬.

15.Kuroshitsuji-Meguntam. Magyar szinkronnal talán megnézném.

16.Guren Lagann-hát kicsit untam, majd mikor folytatni akartam nem találtam...

17. Danganronpa-1 évadot láttam, aztán belekezdtem a kövibe is csak nem függöt össze a kettő és mivel nem értem a sorrendet "talomba" raktam.

18.Fulmetal Alchemist-Kicsit sok volt és lusta voltam újranézni. (Fogalmam sincs hol hagytam abba.)

19. Black Heaven-Nem azt kaptam,amit vártam,ez az ikonikus jelenet alapján.: [link]

20.Mawaru Penguindrum-24 rész túl, hosszú ehez a szenvedéshez.

21.Baccano-Max magyar szinkronnal. Ezt még olvasni is fárasztó,nem hogy megérteni. Mondjuk így a 13.résznél már kezdenek összeállni a szálak.

22. Mawaru Peguindrum-24 rész túl hosszú,ehez a borzalomhoz.

23. Baccano-Magyar szinkronnal max. Ezt nem csak olvasni fárasztó,hanem felfogni is. Mondjuk így 13.résznél már kedenek összeérni a szálak.

24. Ueki no Housoku-Szörnyü a feltöltés minősége.

25. Yozakura Quarted-Szintén a feltöltés.

26. Wotaku ni Koi-Unalmas,mert meg vannak adva a párok és én pont a másikkal sippelem.

27. Rave Master-Gyenge utánzata a Ft.-nek

2020. okt. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
+Amit nem fordítottak végig
2020. okt. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Amit aktívan nem bírtam végignézni, nem pedig csak szimplán eluntam/elvesztettem az érdeklődésem. Illetve hozzá tenném, hogy a lista nem teljes. Kb. 600 olyan anime van, amit nem fejeztem be és nem is tervezek visszatérni hozzájuk és nem fogok 100-at kilistázni:


Mirai Nikki - Már nem emlékszem pontosan miért, de folyamanosan mindig felbosszantott, aztán a 17 résznél betelt a pohár.


Aldnoah.Zero - Iszonyat bugyuta sorozat, ami nem lenne gond, ha direkt az akarna lenni. 6 részt láttam.


Kuzu no Honkai - Nagyon akartam szeretni, de borzasztó öncélúan nyomasztó. Próbál érettnek tűnni, de olyan hatást kelt, mintha egy kamasz írná le, milyennek képzeli el felnőtt szemszögből a sorozat által ábrázolt témákat. Semmi érték nincs benne és még szórakoztatni sem tud. 9 részt láttam.


Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu - Próbáltam neki megadni az esélyt, de semmit nem adott, amit nem láttam már fél tucat másik sorozatban és még azt sem csinálta a legjobban. 9 részt láttam.


Youkoso! Sukebe Elf no Mori e - Iszonyúan gusztustalan karakterdizájnok és semmi története, ami kompenzálna. 1 részt láttam.


Gakusen Toshi Asterisk - Az egyik legbutább varázsiskolás battle-harem, amit életemben láttam, és nagyon sokat láttam. Minden téren megbukik. 6 részt láttam.


Accel World - Sejtszinten a pokol tüzének hevességéven gyűlölöm a főszereplőt. 5 részt láttam.


Mahouka Koukou no Rettousei - Az egyik prototípusa a jellemvonásokat teljes egészében nélkülöző, sebezhetetlen és legyőzhetetlen főhős köré írt háromsorozatoknak. Legalább nem isekai. 8 részt láttam.


Ansatsu Kyoushitsu - Ha 10-szer olyan jó volna, mint amilyen sem érne fel a hype-hoz. 2 részt láttam.


Kuroshitsuji - Szar yaoi bait, de azon kívül semmi több. Meg vagyok róla győződve, hogy csak a militáns fujoshik tartják a köztudatban. 10 részt láttam.


Nichijou - A létező legprimitívebb humorra próbálja felépíteni magát, de egyáltalán nem vicces. Kb. három lépésből áll minden. Először felvezet egy normál hétköznapi tevékenységet, másodszor történik valami jelentéktelen apróság, harmadszor pedig az elszenvedője borzasztóan túlreagálja valami hülye animált reakcióval. 2 részt láttam.

2020. okt. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Általában, ha elkezdek egy animét, végig is nézem. Volt olyan anime, aminek konkrétan szenvedve néztem meg az utolsó évadát. Nagyon sz@r animének kell lennie ahhoz, hogy én félbehagyjam. De persze van néhány anime, amit nem néztem végig.


Az egyik ilyen a Boruto, amiben csak a 96. részig jutottam. Undorító a grafikája (nekem túl mű a Narutohoz képest), a története lapos és unalmas, a szereplők pedig idegesítőek, nyafogósak és gyengék. Akaratlanul is a Narutohoz hasonlítom, ami mérföldekkel jobb volt ennél a szemétnél. Számomra egyszerűen nézhetetlen. Ha visszaemlékeztek, Narutoék sokkal erősebbek, kitartóbbak voltak és több alázat volt bennük. Borutoék csak a szüleiket szapulják, lenézik őket (főleg Boruto) és csak a szájuk nagy. Ezen kívül nincsenek is olyan jó céljaik mint a szüleiknek.


A másik anime, amit félbehagytam a Hana Yori Dango volt. Itt nem is magával a történettel volt baj, hanem az anime látványvilágával. Idegesítően rossz volt a grafika. Hiába tudtam, hogy a kora miatt, akkor sem tudtam élvezni, ezért inkább az élő szereplős verzióját néztem. Az utolsó pár részt viszont sehol sem találtam meg, ezért hát a 2. évad 8. részéig jutottam azt hiszem.


A Devil's Line-ot azért hagytam abba, mert nem találtam meg magyar felirattal, ezért töltöttem le hozzá feliratot. A 2. rész után viszont elvesztettem az USB kulcsomat és nem volt kedvem még egyszer letölteni.


A Sword Art Online simán csak ellaposodott. Az eleje még tetszett és az eredeti évadokat meg is néztem, a vége viszont már egyáltalán nem hasonlított az eredeti történetre. Itt évadra pontosan nem tudom, hogy hol fejeztem be, de már valami gépfegyveres részek voltam benne, ami annyira nem tetszett, így hát lezártam.


Shakugan no Shana - elkezdtem nézni, majd a 3. vagy 4. évadban valahol szünetet tartottam benne. Nos, a szünet elnyúlt és elfelejtettem, hogy hol tartok. Nem volt kedvem újra átnézni annyi részt, hogy melyiket láttam és melyiket nem.


Kb ennyi az össze anime, amit 6-8 év animézés alatt félbehagytam. Már ha nem számolom a kodomo animéket, amiket kiskoromban néztem. Akkoriban persze sokat nem néztem végig. De hát 5-6 évesen, vagy még fiatalabb koromban nem a tv előtt ültem, animéket lesve.

2020. okt. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%

*21.Jojo-Túl drámai és nem tetszik a rajzolás.

28. Inu X Boku-Uncsi és idegesítő a pali meg a csaj is.

29. Your Line in April-🤷‍♂️

30. UQ Holder-Untam.

31. Tamako Love Story-Uncsi.

32. Yugioh-TV-ben néztem.

33. Bleyblade-Ezt is.

34. Inuyasha-Nosztalgikus,de idegesített Kagome. Viszont kijött a gyerekeikkel már a folytatás.

2020. okt. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

" hanem az anime látványvilágával. Idegesítően rossz volt a grafika. Hiába tudtam, hogy a kora miatt"


Ezzel mire akarsz utalni? Rengeteg olyan anime van még régebbről is, amiknek olyan a látványvilága, hogy a mai modern sorozatok is irigykedhetnek rá. Az, hogy a HYD hogy néz ki, annak nem sok köze van a korához. Ahogy a HYD kinéz, az részben kreatív döntés és valószínűleg részben költségvetés kérdése.

2020. okt. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy vannak jó régi rajzolású animék, de nekem egyik se igazán tetszik. És de, lehet rajtuk látni, hogy régiek. Vannak, akiknek tetszenek, nincs is ezzel semmi baj, de nekem speciel nem.
2020. okt. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Akuei to Gacchinpo-ra emlékeztek? Ebből a WC-ben utazósból egy részt szenvedtem végig, aztán kerültem messziről.
2020. okt. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Naruto

Bleach

Vampire Knight

Nodame Cantabile

Bokura ga Ita

Excel Saga

Ouran High School Host Club

Yamato Nadeshiko Shichi Henge


Egyszerűen vagy meguntam őket, vagy rettentően irritáltak a karakterek és a történet is.

2020. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!