Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik anime története ez?

Melyik anime története ez?

Figyelt kérdés
Első részben főszereplő és baráti köre elbúcsúzik a főszereplőtől a csoport egyik női tagja egy dalt akar adni neki (valamilyen hangszeren lejátszva talán violin) de ez nem igazán jött össze neki megbeszélik hogy amikor legközelebb találkoznak majd akkor előadja neki . Eltelik x év a fiú visszatér a városba először fel se ismeri ezt a lányarátot a többi barátja emlékezteti rá hogy ki is ő (az egyik fiú barátja még az X évvel ezelőtt biciklivel hajtott a vonat után hogy elmondjon valamit zaz anime is nagyjából ugyanezzel zárul amikor a srác fog ezen fiú barátja utá tekerni a vonathoz hogy elbúcsúzzon) A lány aki lelkileg sérült több száz levelet dobott egy postaládába. (tudom elég nagy kavalkád hátha valaki visszatudja fejteni)

2020. okt. 23. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Byousoku 5 Centimeter talán?

(Nagyon rég láttam és majdnem bealudtam rajta, szóval nem biztos)

2020. okt. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ... ez egy 13 részes sorozat volt olyasmi mint a Clanad
2020. okt. 23. 14:09
 3/4 anonim ***** válasza:
A Kanon c. animének is hasonló a története.
2020. okt. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
óhh ez engem is érdekel ^^
2020. dec. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!