Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok hasonló szerelmes...

Mondanátok hasonló szerelmes animéket?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondoltam, ami fiatalokról szól (17-20 évesek) és két ellentétes ember szeret egymásba (ez az ellentét lehet személyiségbeli, foglalkozásbeli, külsőség, szóval bármi) és nem a legvégén jönnek össze. Szóval legalább 2-3 (vagy több) résszel a vége előtt. Ha esetleg komolyabb fizikai kapcsolatba is kerülnének, az még jobb lenne. Itt nem hentaira gondolok és ecchinek se kell lennie, csak tudjunk róla, hogy megtörtént. Nem kell semmit mutatni. És ha nem nagy kérés, írnátok egy rövidke jellemzést az animéről? Egy-két mondatot csak.


Köszönöm szépen a válaszokat!



2020. okt. 30. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Devils line

Fantasy, Romantikus, talán kicsit horror (de szerintem nem ijesztő)

Arról szól hogy egy ember lány és egy vampire srác találkoznak és egymásba szeretnek. A sorozat a kapcsolatukra és a "szörnyeteg megszelidítésére" (ha megnézed érteni fogod mire gondolok) alapul. Persze néha vannak benne kisebb harcok és menekülések. Vannak benne olyan részek ahol a lány fekszik az ágyon és a fiú felette van és csókolóznak. Nekem személy szerint az anime vége nem tetszett de a mangában folytatódik a történet (csak angolul találtam) De szerintem megéri megnézni!

2020. okt. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jujj, a leírásodról elsőnek egy manga jutott az eszembe. Remélem nem baj.


L-DK


Középiskolában játszódik (avagy kezdődik). Természetesen a suliban van egy nagyon népszerű srác, akibe minden csaj beleszeret, de Ő mindenkit visszautasít. A srác egyedül él egy lakásban. Egy nap az egyik iskolás lány, akit az elején annyira nem érdekelte a srác, a szomszédba költözik. Végül történik egy kis baleset a srác lakásán és végül összeköltöznek. Majd ahogy telik az idő egymásba szeretnek, összejönnek, egyetemre mennek és közben bejönnek mindkét oldalról személyek, akik az egyiket-másikat próbálják elcsábítani, stb. A manga 98 fejezetes, jó hosszú, de szerintem megéri, én nagyon élveztem. Csak nemrég fejezték be az angol fordítását. (pl. mangago-n el tudod olvasni) És megnéztem, van egy drámás feldolgozása, de az szerintem csak a legelejét foglalja magába a történetnek.


Áh!

Tonikaku Kawaii


Mostani anime, hetenként jönnek ki a részek. Arról szól, hogy van egy fiú, akinek a szülei Nasa nevet adták, ezért kiskorában mindig azzal csúfolták, hogy biztos a NASA-nál fog dolgozni, meg ilyesmik... Végül a fiú elhatározta, hogy Ő lesz a legokosabb, legügyesebb ember, aki a Nasa-nál fog dolgozni. Majd az érettségi előtt az utcán első látásra beleszeret egy lányba. Rögtön el akarja neki mondani az érzéseit, ezért főhősünk lelép az útra és a lány menti meg az életét egy kamiontól. Végül azért sikerül elmondania az érzéseit, amiket a lány el is fogad azzal a feltételle, ha összeházasodnak. A fiú beleegyezik, de a lány eltűnt, a fiú nem tud semmit sem róla. Végül egyszer csak pár év múlva a lány megjelenik a fiú lakásának az ajtajábal egy házasságkötéses papírral. Kb. ez az első rész :D Humoros anime.


Danna ga Nani o Itteiru ka Wakaranai Ken


Fogalmam sincs, hogy a főszereplők hány évesek, de egy nagyon aranyos és vicces anime. Egy házaspár mindennapjairól szól: a férj egy otaku (=anime, manga rajongó), a feleség meg... hát nem az XD 2 évados. Belegondolva idősebbek, mint 20. De tényleg ajánlom. Rövid, 4 perces részei vannak.


Junjou Romatica


Ez csak félig illik bele a leírásodba. Először is: ez fiúszerelemről szól, szóval , ha nem szereted, bocsi.

És azért félig, mert csak az egyik fél fiatal, a másik felnőtt. De nekem örök kedvenc lesz.

Arról szól, hogy van egy fiú, aki egyik nap arra ér haza, hogy az előszobában a bátyját valami pasas a falhoz szorítja. Kiderül, hogy az a férfi a bátyja egyik legjobb barátja, csak a bátyó nem tudja, hogy a férfi igazából szerelmes belé. Végül a sors úgy hozza, hogy az öcsikét ez a barát kezdi el korrepetálni, egyetemre felkészíteni. Amúgy az öcsi irtózik a baráttól, mivel félti a bátyját. Egyik este kiderül, hogy a bátyó talált mágnak valakit, akit el akar venni feleségül. Természetesen a barát szíve összetörik, az öcsi pedig nagyon megsajnálja Őt. Majd végül mivel a bátyó elköltözik a feleségével, de az öcsi marad egyetemen, az öcsi annak a bizonyos barátnak a lakásán köt ki. Abban egyeztek meg, hogy egyetem végéig, amíg talál magának egy rendes lakást, ott fog lakni, cserébe pedig takarít, főz. És így telik az idő, míg egymásba nem szeretnek.

Több évados. Azt hiszem az első szól arról, hogy úgy igazán összejönnek, a többi az utána levő időt dolgozza fel. De már nagyon régen láttam.


Jaj!!!

Az Ore Monogatari!!


Arról szól, hogy van egy nagydarab srác, nem a világ szépe, és összejön egy apró, aranyos lánnyal, aki viszont szereti. Nagyon aranyos és vicces történet. Persze nem rögtön jönnek össze az elején, de azért van történet a járásuk utánról is. :D

Ó, várj... Ők viszont lehet, hogy túl fiatalok... sőt :/ 16 körül lehetnek talán?


Lovely Complex


Egy alacsony fiú és egy magas lány szerelme. Ők is lehet, hogy túl fiatalok az elején. Rég láttam sajna. De ha jól emlékszem, akkor azért tovább tart a történet, talán 18 éves korukig. Vicces, aranyos anime.



Remélem tudtam valmit segíteni ^^

2020. nov. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

-Shingeki no bahamut:virgin soul

Egy sárkánylány a főszereplő, aki túl romantikus személyiség, és ezt kihasználják, így részt vesz a király elleni akciókban is, de közbe beleszeret

-Say i love you

Népszerűtlen lány, és népszerű srác a suliban... szerintem durván realisztikusan építik fel a sztorit

-My little monster

Bajkeverő srác és éltanuló lány, sajna nem igazán tudom megmondani a határt, amikor összejönnek

-Soredemo sekai wa utsukushii

A fiú alacsonyabb a csajnál, és a lány esőt tud énekelni, mert az ő országa esős, a fiúé meg napos. Egyébként mindketten királyi család leszármazottai

-Romeo x juliet

Az eredeti történet átdolgozva, mert már úgy kezdődik, hogy Juliet családja ki van irtva, és vannak más, durva változtatások is

-After the rain

Korkülönbség, a lány fiatalabb


Remélem ilyesmire gondoltál, az a baj, hogy amúgy meg elfelejtettem egy csomónál, hogy mikor jöttek össze, vagy nem egyértelmű (nekem xd), és ezért azokat nem írtam.

Még esetleg ellentét van ezeknél az animéknél (rangbeli, az egyik királyi család sarja):

Akagami no shirayuki hime

Akatsuki no yona (ez csak mangában van befejezve, ami még sajnos nincs lefordítva végig)

Vagy még ennél is gazdag a csávó, a lány meg szegény (de ez is mangában van végig)

Koukou houran high school

És esetleg egy angolul olvasott manga, ahol harcolnak a főszereplők (egymással), de közben a srác régi életéből visszajöttek az emlékek, és szerelmes a lányba:

Reminiscence Adonis

2021. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ mindenkinek!
2021. jan. 28. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!