Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik az a nagyon hype-os,...

Melyik az a nagyon hype-os, sokat álltal imádott anime, amit te nem kedvelsz és miért?

Figyelt kérdés

2020. nov. 1. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Anime körögben ez blaszfémia, de bevallom: a Ghost in the Shell szerintem nagyon unalmas.
2020. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Pokémon


A régi játékokat szeretem, de az anime halál.

2020. nov. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Elég sok ilyen van. Akame ga Kill; Angel Beats; Boku dake ga Inai Machi; Btoom; Charlotte; Clannad; Code Geass; Darlin in the Franxx; Deadman Wonderland; Danmachi; Elfen Lied; Mahouka Koukou no Rettousei; Mirai Nikki; Nisekoi; Overlord; Owari no Seraph; Plastic Memories; Re:Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu, Rokka no Yuusha; Shigatsu wa Kimi no Uso; Shingeki no Kyojin; Tokyo Ghoul


Ha általánosságban kellene megfogalmaznom, miért nem kedvelem őket, akkor általában három dolog az oka. Vagy borzasztó hatásvadászok, vagy hatalmas lukak és következetlenségek vannak a történetben, vagy amellett, hogy saját jogon semmi különleges nincs bennük, a túlzott sikerük rossz irányba vitte el az anime ipart.

2020. nov. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Shokugeki no Souma


egyszerűen nem tudom megérteni, mit szeretnek benne az emberek


Suzumiya Haruhi no Yuuutsu


szerintem borzasztóan unalmas volt, 1-2 karakter miatt néztem csak végig, hogy hátha történik valami érdekes, de semmi


En'en no Shouboutai


valahogy olyan érzésem támad mindig, hogy lesz egy komoly story, de aztán mindig rájövök, hogy shounen-t nézek (illetve szerintem ennél van bőven jobb shounen-nek)


Sword Art Online


az első évad még oké volt, de a folytatásokat én már nem tudom hova tenni

2020. nov. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

Naruto

Boruto

Elfen Lied

SAO

Bleach

Pokemon

Kuroshitsuji

Nana

Psycho-Pass

2020. nov. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
64%
Én nézem narutot,de nagyon overrated
2020. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Attack of Titan

Valahogy hiába szeretik annyian, nekem valahogy nem igazán jön be.

2020. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
5. vagyok. Az AoT-t még feltenném a listára.
2020. nov. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

Death note - ez nem is érvényes talán, mert szimplán azért nem kedvelem, mert a műfaját sem.

Tokio Ghoul - az első évadot láttam csak végig, az elment, a másodikat elkezdtem, de nagyon unalmas lett nekem:(

Attack on titan - esküszöm, legalább háromszor próbáltam megnézni, mind az háromszor csak pár részig jutottam, bár legutóbb rekordot döntöttem, de így se megy. Szóval én erősen próbálkoztam.

2020. nov. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tokyo** bocsi
2020. nov. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!