Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik az a nagyon hype-os,...

Melyik az a nagyon hype-os, sokat álltal imádott anime, amit te nem kedvelsz és miért?

Figyelt kérdés

2020. nov. 1. 21:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%

Pokemon, azért mert nem tetszik a stílus és amiről szól, meg szerintem gyerekes..


Dragon ball, ugyan azért amiért a pokemon sem tetszik a gyerekesen kívül.


És még sok más...



Kedvencem: naruto

2020. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
54%

Haikyuu: 8 részt is láttam. Nekem egyszerűen nem elég jó. Sem a sztori, sem a karakterek, sem a rajzolás. Nem azt mondom, hogy nem jó, de nekem ez nem elég.

Tengen Toppa...: Végignéztem, de az elejétől a végéig utáltam. Visszataszító.

2020. nov. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A lista élén messze a Boruto áll. Lapos sztori, már látott karakterek. Minden gyerek egy az egyben olyan, mint a szüleik. Annyi a különbség köztük és a szülők közt, hogy a gyerekeknek semmi ambíciójuk, vagy ha van is, nem olyan egyedi, mint a szüleiké. Nem köntörfalazok, kimondom nyíltan: A Boruto egy kalap szemét. Semmit nem ér a Narutohoz képest, sőt más animékhez képest sem. Az egész létezése hiábavaló.


A másik ilyen a Tokyo Ghoul. Igazából tetszett az anime első évada és nagyon izgatottan kezdtem el a másodikat, amiben csalódásomra alig szerepelt a főszereplő. Nehezen ugyan, de végigszenvedtem a második évadot, azt várva, majd a harmadik jobb lett. Várakozásom azonban hiábavaló volt. Szinte fizikai fájdalmat okozott a 3. évad megnézése, de kitartó voltam és sírva végignéztem. A negyedik évad már jobban tetszett, viszont a legvégén kívül ez sem okozott igazi katarzist. Szóval az első és az utolsó évadon kívül ez az anime is túl van hypeolva sajnos.

2020. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!