Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nincs a Cartoon Network-...

Miért nincs a Cartoon Network-on a régi jó mesék, amiket mindenki imádott, és imádna?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodom,hogy a 90-es és 2000-es évek nagy meséi miért mentek ki végleg ,nem azért de szerintem,egy klasszikus Dexter laboratóriuma vagy egy Ed edd eddy nagyobb siker lenne,mint a mai : Medvetesók "mondjuk együtt : KANAPÉ" szintű rajzfilmek...
2016. dec. 8. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert befejezték őket, és most az új generáció vette át a helyüket. Néha látom, hogy leadnak pár régebbi rajzfilmet, de mégsem változhat a CN ismétlőcsatornává.


Annak pedig inkább örüljünk, hogy egyes klasszikusokat nem indítanak újra más készítőkkel, mert például a felújított Pindúr pandúrok vagy az új Ben 10 az eredeti sorozatok meggyalázásai.

2016. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem is kellene újraindítani,hanem az eredetieket újra leadni csak.

Mert lehet,hogy 100x láttuk már ahogy Dexter felrobban Dee Dee miatt,de még 100x megnéznénk gyerekkorunk kedvenceit,mint a "mondjuk együtt : kanapé" szintű szerintem közel autistáknak szólót.(Nem szólom őket le ezzel!)

Mert nem tudom,hogy ennyire szar a színvonal-e,hogy ennyire butítani kell,mintha sérült lenne a 3-15 éves kor ,akik még rajzfilmet imádják (bár 27 évesen is szeretem).

Anno a 5 évesen is értettem és szórakoztatott az első Dexter rész.

2016. dec. 8. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!