Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Neon Genesis Evangelion...

A Neon Genesis Evangelion tényleg olyan nagy anime amilyennek beállítják, vagy csak fel van fújva?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy érdemes lenne-e megnézni.
2020. nov. 16. 09:24
 1/4 A kérdező kommentje:

Magáról az animérő meglehetősen érdekes módon szereztem tudomást:


[link]


😂


Ezután kezdtem utána nézni, hogy miről is van szó.

2020. nov. 16. 09:27
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem nekem volt az első élményem a Putyinos verzió. :D

Egyébként van Orbánról, az IRA-ról, de még a bizánci birodalomról is ilyen. :D Az opening szinte adja magát, hogy átszabják. :D

Amúgy meg egy nagyon megosztó anime. Van, aki egekig magasztalja, és van, aki gyűlöli. Eléggé sajátságos tényleg. Engem egyáltalán nem tudott megfogni, nekem kissé "beteg" az egész. (Az openingje viszont rohadt jó.) De akinek tetszik, az általában nagyon szereti.

Hogy érdemes-e emgnézni? Nézz meg 1-2 részt, és ha tetszik, akkor nézd végig. :)

2020. nov. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van anime amiről nem lehet 1-2 rész alapján dönteni, akkor ez pontosan az.
2020. nov. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21%

Nekem nem tetszett, a karakterek szerintem elég borzalmasak benne, de ez csak az én véleményem.

Én a középkategóriába sorolnám az animét, de mindenki máshogy gondolkodik.

2020. nov. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!