Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik Dragon Ball anime a...

Melyik Dragon Ball anime a jobb, a Kai vagy a Super?

Figyelt kérdés
2020. nov. 18. 12:37
A kérdező szavazást indított:
Dragon Ball Kai
Dragon Ball Super
9 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már inkább a Super. A Kai-t nem bírtam pár epizódnál tovább nézni. De nekem a sima és a Z a favorit amúgy.
2020. nov. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi volt a baj a Kai-val?
2020. nov. 18. 16:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Bizonyos szempontból inkább a Kai, de igazából az alapsorozatot követően számomra egyik sem halad jó úton.


Jól felépített kalandfilmből a Z hirtelenül öldöklő sci-fi-vé válik és több országban botrányt okozott, a GT ezt követően kétféle hangulat között nem tudja eldönteni saját magát, a Super pedig leköpi a GT-t. Ugyan a Z még mangán alapszik és közben a GT már eredeti anime-sztori, de számomra akkor is ilyen romboló hangulatot okoztak. A Kai annyiból javít a Z-n, hogy mellőzi a vért és próbál visszatérni az alapokhoz. De aki szereti a Z-t, annak pedig pont ezért nem tetszik. Úgyhogy őszintén szólva az alapsorozaton túl egyiket sem tudom hová tenni, szerintem ott pontot kellett volna tenni és nem halálra cifrázni. Illetve most már túlságosan is eltúlzottnak érzem a folyamatos továbbfejlődést. Rengeteg sokkal jobb anime létezik.

2020. nov. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!