Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért utálják ennyien Sasukét??

Miért utálják ennyien Sasukét??

Figyelt kérdés
Volt egy olyan kérdés, hogy Sakurát miért utálják ennyien. Most felvetődött bennem, hogy Sasukét is utálják sokan...

2020. nov. 26. 17:49
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
89%
Utálják Sasukét?:/
2020. nov. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nagyon sokan rossz véleménnyel vannak róla. Legalább is a válaszok alapján.
2020. nov. 26. 20:38
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
biztos azért, mert nem szimpatikus nekik (az utálóinak)
2020. nov. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%

Ennél a kérdésnél az egyik válaszoló jól összefoglalta ezt. https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__anime-manga__1081..


"Nehéz az életem. Igaz odavan értem minden nő és még egy meleg szerető is jutott nekem aki 720 epizódon keresztül üldöz de szar az életem. Olyan nehéz nekem, hiszen erős vagyok, okos, jóképű és menő, majd beleroppanok a kínba. Inkább megpróbálom kinyírni a barátaim és társaim, hátha akkor jobban érzem magam. Humpf."

2020. nov. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Erősen edgy a srác.
2020. nov. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
58%
Azok utálják, akik nem figyeltek a sorozat során. Az a válaszadó is ilyen volt, akinek a válaszát a #4-es idemásolta. Sasuke egyszerűen a bosszúnak élt, és egyértelművé vált számára, hogy ha Konohában marad, a célja kb. elérhetetlen. Kakashi is le akarta beszélni a bosszúról, komolyabb küldetéseket nem kaptak, így azokon se nagyon tudott fejlődni. Ez volt a fő baja, és ezt el is mondta egyértelműen, csak ezek szerint mégsem értették meg egyes nézők. Naruto mindenesetre felfogta, ezért állt ki ellene komolyan, és határozta el, hogy visszaviszi. Sasuke pedig tudta, hogy Naruto megérti, részben ezért is nem ölte meg a Végzet Völgyében. Részben pedig azért, hogy ne tegye azt, amit a bátyja is "tett". Tehát először próbálta megtalálni az aranyközéputat a bosszú és a régi barátok elleni harc közt, és ezt ment addig, amíg Narutoék 3 évvel később ismét meg nem keresték. Ott egy kicsit elborult az agya, de Orochimaru utasítására visszább vett. Később pedig már körözött shinobiként tartották számon, mivel megtámadta Beet. És itt elindult egy olyan úton, ahol már nem volt visszaút. Sakura is elhatározta, hogy megöli, amire persze Sasuke sem tudott másképp reagálni. Főleg, hogy akkor kezdte felfogni, hogy kezd megvakulni, és pillanatnyilag bepánikolt. Szóval teljesen érthető és átérezhető minden, amin keresztülment, csak figyelni kéne.
2020. nov. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm 6-os válaszoló. Én is úgy gondolom, ahogy te.
2020. nov. 27. 19:59
 8/23 anonim ***** válasza:
93%

"Komolyabb küldését nem kaptak" XD már az elsőbe is majdnem beledöglöttek Hakuék ellen :D

Egyébként meg rendben, hogy bánatos, de egy idő után túl kell hogy lendüljünk a traumáinkon, PTSD-n meg csak a pszichológus segíthet, nem a bosszú...

Összességében nem arról van szó, hogy nem értjük meg a fájdalmát, csak túlságosan el van foglalva a saját lelki világával, miközben hálátlan, maga körül mindenkit senkibe vesz. Sakura tiszta szívéből szerette őt, és képes lett volna megölni...

2020. nov. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
55%
#8 És pont most erősítetted meg, hogy te sem figyeltél.
2020. nov. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%
miért is nem?:D Mert más a véleményem? jesszus :)
2020. nov. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!