Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » AoT-fanok, értetek valamit...

AoT-fanok, értetek valamit eddig az évadból?

Figyelt kérdés
Azokhoz szólok, akik nem olvassák a mangát. Kíváncsi vagyok hogy érintett titeket ez a hírtelen váltás. Néztetek össze-vissza, hogy ez most mi a f@sz? :D

2020. dec. 14. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmit nem értünk. Nagy az időkihagyás a legutóbbi évad és a mostani évad között. Pár rész múlva biztosan magyarázatot kapunk a jelenleg érthetetlen dolgokra.
2020. dec. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, ami nem érthető? Én olvasom a mangát ugyan, de amikor itt jártam a mangában, minden tiszta volt (pedig az havonta jelenik meg, szóval két fejezet között azért elfelejtettem ezt-azt)
2020. dec. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából értem. Az előző évadban kiderült, hogy van ez az ország, és most betekintést kapunk az ottaniak életébe. Marley, Eldian, Warriors, Zeke, Reiner, kb. ki kicsoda és mi micsoda, ezek nagyrészt el lettek magyarázva az előző évad végén. És felteszem a végén Eren és csapata összecsapnak ezekkel az újonnan bemutatott karakterekkel, és szörnyülködhetünk majd ahogy legyilkolják egymást.


Nyilván ami még nem derült ki, azt nem tudom... de egyáltalán nem tartom érthetetlennek az eseményeket.

2020. dec. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elég világos minden, arról nem beszélve, hogy azért aki vágja a történelmünket, az még annak ismeretében is nagyjából tudja, hogy mi a helyzet.
2020. dec. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én őszintén sokat felejtettem az előző évadokból, de arra emlékszem, ahogy Eren az előző évad végén arról beszél, hogy az ellenség a tengeren túl van. Emellett itt is hamar megemlítettek egy szigetet, meg megláttuk a vizet, így hamar le tudtam szűrni a következtetéseket.
2020. dec. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Értem, igen.
2020. dec. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!