Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismer valaki olyan torrent...

Ismer valaki olyan torrent oldalt, ami ér is valamit és lehet rá regisztrálni?

Figyelt kérdés
Komolyan elegem van az összesből, amikre eddig regisztráltam, semmit nem ér, mert nincs fent semmi, a többihez meg vagy nem enged regisztrálni, vagy pedig meghívó kell azt meg ugye honnan a francból szerezzek, mert biztos nem fogom az ismerőseimet végig kérdezni, hogy valakitől kunyerálhassak, akkor inkább nézek angolul filmeket. Szóval ha valaki tud valami normális oldalt azt megköszönném, ha megosztaná velem.

2018. júl. 9. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább nézz angolul filmeket, jobban jársz.
2018. júl. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ztracker
2018. júl. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos hatalmas nehézség valami havertól kérni egy nCore meghívót...
2018. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy vagy vele utolsó, lehet hogy nálad minden 2. Ember torrentezik, de nekem max 2 haverom van aki torrentrzik, azokat is egy hatalmas kocka haverom által ismertem meg... nem mindenki van torrentező haverokkal körülvéve :D



Egyebként, ami nem meghívós torrentoldal az szar, vagy full vírusos. Jbit mrg ncore meghívót vegyél valakitől, kb 5000 1db

2018. aug. 27. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ubit*. Bocs, de párszor leejtettem a telóm és kicsit el van csúszva az érintője
2018. aug. 27. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5000 forint? :DDD

Én ingyen osztogatom mostanába,

hogy lement az ára a meghívó küldésnek.

A francba! Nem tudtam hogy ebből meggazdagodhatnék.

2020. dec. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!