Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kasza Tibiékről mi a véleménye...

Kasza Tibiékről mi a véleményetek? A felesége dolgozik valamit?

Figyelt kérdés

Én ma láttam először élő bejelentkezést náluk. Egyszerre három profilon is ment a dolog, majd kérték hogy menjenek át facebookra mert ott is indítanak egyet, aztán vissza instára. Órákig ezzel szórakoznak. Mesélték hogy ma kint voltak Ausztriában vásárolni és mennyire elfáradtak, ezért holnap majd csak fekszenek a klimás lakásban.

Ők napközben csinálnak is valami értemeset?Vagy csak vásárolnak, este meg neteznek? Nekem elég fura ez.

Ti kedvelitek őket?


2018. júl. 3. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebbol elnek. Te pedig mivel nezed a nezettseggel fizetsz.
2018. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most néztem bele először. Elég is volt köszi. Felháborító.
2018. júl. 3. 22:01
 3/5 anonim válasza:
Szerintem a Manker nem dolgozik, most már hogy terhes, biztos nem. Instán mindenféle szponzorált tartalma van, ez ki is van írva. Gondolom abból kap pénzt, meg hát eltartja a férje. De egyébként aranyosak együtt.
2018. júl. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Én évekkel ezelőtt láttam tőlük élő bejelentkezést, mikor Kasza Tibinek valami nagy koncentje volt és folyton ez ment facebookon. Akkor emlékszem, a csaj azon hisztizett, hogy ne látszódjon a videókban. Most meg azt se tudja hány helyen jelentkezgessen be egyszerre. Egyébként olvastam a képek alatt kommenteket, és másoknak is hasonló a véleményük, de gondolom azokat törlik is onnan.
2018. júl. 4. 21:10
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kasza Tibi egy nagy pacalképű paraszt, akinek kilóg a szájából a kapanyél. Másoktól lopkodja a vicces posztokat, és még ő van felháborodva ha ezért számonkérik.
2018. júl. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!