Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik a 2020-as év legrosszab...

Melyik a 2020-as év legrosszabb animéje?

Figyelt kérdés

2020. dec. 28. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
az összes
2020. dec. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

azok közül amit néztem: The God of High School

ha lassabbra veszik a tempót (sokkal) még akár jó/elfogadható is lehetne

+ ha megmagyaráznák a dolgokat, de így számomra totál csalódás volt a ToG után, ami viszont nagyon bejött

2020. dec. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez volt a legrosszabb, de én special az Assoult Lily Bonqett (nem tidom jól írtam-e le) animét 2 rész után nem tudtam tovább nézni. Lehet, hogy nem a legrosszabb, de nem az én stílusom.
2020. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Általam látottak közül a Munou na Nana. De biztos vagyok benne, hogy volt ennél rosszabb. Voltak olyanok amit első rész után dobtam, annyira minősíthetetlen (Hypnosis Mic). Illetve a 2020-as Higurashi-t a nevetséges 4.rész után pihenőre küldtem, talán ez is esélyes lenne.
2020. dec. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Mindjárt jönnek az AOT hater-ek, azt most nagy divat lett utálni, hát még a final season-t, aminek még vége sincs.
2020. dec. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
SAO Alicization: War of the Underworld part 2 (vagy Sword Art Online III part2 part2 kinek hogy tetszik), tényleg sajnálom mert az az Alicization évadok eddig tetszettek, és ebben az évadban is volt egyetlen bizonyos rész amikor tűkön ültem, de azon kívűl már az első részben egy megerőszakolós jelenettel indított az anime (kész SAO védjegy mostanra) és a második rész utántól az egész évad egy baromság volt mindent alulmúlva amit a SAO eddig produkált pedig az nem egy magas mérce Alfheim után.
2020. dec. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Housekisho Richard-shi no Nazo Kantei
2020. dec. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
Dragon ball
2020. dec. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gibiate. Azt hiszem MyAnimeListen a legalacsonyabb pontszámmal rendelkező TV anime (3.96) Senkinek nem ajánlom, még hate-watchingolni sem, mert nagyon frusztráló tud lenni.
2020. dec. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!