Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért ilyen népszerű nálunk a...

Miért ilyen népszerű nálunk a Naruto? Hype vagy minőség van mögötte, esetleg más oka van?

Figyelt kérdés
Én még csak az első részt láttam, ezért nem tudom értékelni igazán még, de feltűnt, hogy elég hangos a rajongótábora nálunk, de lehet külföldön is. Csak az okát nem tudom, hogy miért. Ismerek minőségi animéket, de azoknak alig hallani a fanjairól. Legalábbis nálunk mindenfelé Naruto fanoknak ütközöm. Mintha ez lenne a legjobb anime.

2020. dec. 30. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az Animax-on minimum 4-szor lement a sima Naruto mind a 220 része.

Ezzel meg kb mindent elmondtam...

Van egy generáció, amelyik ha nézte az Animax-ot, tuti találkozott a Narutoval, s ráadásul még a szereplőkkel is nőt fel szinte. Az Animax meg a kb legelterjedtemm Gyerekcsatorna sávján volt eskénkét (Minimax), így a gyerekek nagy eséllyel nézték.

2020. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Az egész világon népszerű.

Több száz része van, az ilyen már azért feltűnik mindenkinek.

Meg battle shounen, egy népszerű műfaj.

2020. dec. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nálunk is leadták szinkronosan, így sok mai tizen-huszon évesnek ez volt a belépő animéje, úgy, mint a 30-asoknak a Dragon Ball.
2020. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Mert a sima naruto egyébként minőségi anime
2020. dec. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

Teljesen egyet értek az előző válaszolókkal. Nemcsak ezen nőttek fel a gyerekek, hanem a sztori is nagyon jó.

Én azért kezdtem el nézni mert nagyon elterjedt lett. És mivel én még nem néztem nagyon felkapott animét ezt választottam. És hát.. megérte.

2020. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

Én anno nem értettem a rajongást. Bugyuta unalmas vacaknak tűnt.

Aztán elkezdtem olvasni, már több mint 30 köteten túl voltam, amikor megállapítottam, hogy igen, ez valóban egy kalap szar.


Semmiféle minőségről szó nincs, van egy korosztály egy adott lelki világgal, és nekik nagyon bejött.

Az meg enyhe túlzás, hogy az egész világon népszerű...

2021. jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

Lol kb az egész anime világ kiemelkedő sorozata

És habár vannak benne lyukak a történetben de igy is nagyon jó! Érdemes elkezdeni de csak japan szinkronnal!!!

Mellesleg a későbbiekben sokkal komolyabb témákat is felhoz amiket nemhogy animék de filmek is nehezen mernek...

Pl háborúk bosszú rokon gyilkosság megbocsátás a béke megteremtése önfeláldozás

6-os kb semennyire sem nezted akkor meg!

A 30. Kotet még mundig semmi

És de pont hogy az egész világon elterjedt szinte... most ne nézzünk a fejletlen afrikai és távol keleti országokat de ahol van civilizáció ott meg van a rajongó száma!

És nem mangát kell nézni hanem animet nézni mert sokat hozzátesz ajánlom kezd el megint és folytasd van 220 sima naruto rész (fillereket ki lehet hagyni) és van 500 shippuuden rész (ott is a filléreket ki lehet egyedül az anime-filler keverteket nem mert azok kiegészítések azaz novella történeteket inkább)

2021. jan. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!