Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyek azok amiket a többség...

Melyek azok amiket a többség imád, de ti utáltok?

Figyelt kérdés

2020. aug. 19. 09:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Gruvia,meg általában a shippek nagyrésze. Valahogy mindig olyanokat szúrok ki,aminek a legkevesebb az esélye.
2020. aug. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
59%

Seven Deadly Sins. Egyszerűen annyira logikátlan. Kb az első 3 részt láttam és ez történt benne:

Van egy malac aki malacok az eszik, aztán főhös nem tud kaját csinálni, majd zaklat egy csajt aztán egy katona aki távolsági fegyvernek használja a kardjat, majd egy nagy zöld malac a föld alól, még több zaklatás és több kilométerről elkezdenek rakétázni egy dárdával, majd harmadik rész, megint egy kis zaklatás, de mostmár nem csak mell hanem bugyi is, aztán egy óriás, mert miért ne, és ezek után inkább kikapcsoltam....

2020. aug. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%
Nekem a fiú x fiú kapcsolatok,meg amikor egy srácot lánynak öltöztetnek. (Természetesen ez csak magát is férfinek érző karaktereknél zavar.)
2020. aug. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
Naruto, bleach, tokyo ghoul, seven deadly sins, dragon ball
2020. aug. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a 7ds-et nagyon sokan utálják,szóval szerintem ez nem sorolható ide :D
2020. aug. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
9%
Az összes!
2020. aug. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
Naruto, Bleach, Vampire Knight. Ja, meg az Elfen Lied, ami most nagyon felkapott lett megint.
2020. aug. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
#2 A seven deadly sins egy ecchi anime,azért vannak benne ilyen dolgok. Szerintem érdemes megnézni milyen kategóriába tartozik az anime és akkor nem kell panaszkodni,hogy mellek meg bugyik vannak benne.
2020. aug. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

Na és jöttek a lepontozók. Ezért rossz az ilyen kérdésekre válaszolni, mert több van olyanból, aki nem ért veled egyet és ez okból leértékeli a válaszokat,pedig a kérdés pont erről szól,szóval minden szempontból hasznosak az eddig leírt válaszok. 😕

3. voltam.

2020. aug. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, hogy az Elfen Liedet a többség imádja-e, de itthon biztosan.
2020. aug. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!