Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az alábbi animék közül melyike...

Az alábbi animék közül melyiket szereted legjobban?

Figyelt kérdés
A kérdés értelemszerűen azokhoz szól, akik láttak animét a listából.

2021. jan. 16. 07:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
De akkor legalább valami könyvajánlót kapok, hogy tudjam, mi mindent kell elolvasnom ahhoz, hogy eljusson az agyamig az a nagyság, ami neked és itt mindenki másnak ezek szerint már eljutott?
2021. jan. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféleképpen szépirodalmat. De nem tudom eddig mennyit olvastál, vagy hogy mi az ami tetszene (mert ha nem szívesen olvasnád felesleges lenne). Írók közül én Dosztojevszkij-t, Thomas Mann-t, Samuel Beckett-et ajánlom. Igazából akármilyen komolyabb könyv segít a fejlődésben. De ez nem ennyire meghatározott dolog, hogy például ha elolvasol ezt azt, már érteni fogod. Az esély nagyobb lesz rá, de a Lain esetében nem árt, ha otthon vagyunk bizonyos témákban, amihez már tanulni kell. Én pl az informatikához elég hülye vagyok, ezért nyilván azok részek nem voltak tiszták. De a leglényegesebb eleme az animének a pszichológia. Ezt jól ki lehet ismerni, ha lélektani műveket nézünk / olvasunk, nem feltétlenül kell hozzá tanulni.
2021. jan. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Még sosem hallottam a Lain-ről. De meghoztad a kedvem, hogy belenézzek. Szóval köszönöm az "ajánlást". Szeretem a pszichológiai témájú műveket.
2021. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%
Attack on Titan
2021. márc. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A Danganronpa csak szerintem valami borzalom?
2021. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Higurashi no naku koro ni
2021. ápr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!