Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lányok! Ti milyen fajta...

Lányok! Ti milyen fajta zenéket szeretek a legjobban és miért pont aszt a fajta zenét szeretitek?

Figyelt kérdés
Pl:pop,hip hop,rock,metál,rap, spanyol latin,magyar

2018. márc. 10. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Rock, de nem a mai menő számok.. A régiek mint pl a Queen. 😏
2018. márc. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Metál,rock...mert amikor hallgatom, úgy érzem, hogy tényleg önmagam vagyok..
2018. márc. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A népdalt, mulatóst, diszkózenét és a metál egyes irányzatait leszámítva minden, de tényleg minden műfajból vannak kedvenceim, a hangulatomtól függ, hogy épp mit hallgatok.

Mostanában régi, alig ismert szoftrock és punk együttesek számait hallgattam. Valamiért most nagyon leköt ez a stílus. Kicsit visszarepít a 80-as évek ízlésesebbik felébe, noha nem is éltem még akkor. Jól esik, hogy el tudom képzelni annak az érának a hangulatát.

2018. márc. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Először is, nem aszt, hanem azt.

Másodszor.

Elég vegyes ízlésem van. Inkább külföldi rock, metál, EDM, pop, néhány latin zene...

Magyarból csak rock és metál, de abból sem sok.

2018. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Magyar rock-ot (pl:Kárpátia,Lord,Ismerős Arcok, Pokolgép,Bikini,P.Mobil,Vikidál stb...)

Külföldi rock-ot

(pl:Queen,Gn'R,AC\DC,Green Day,Bon Jovi,Kiss stb...)

Retro de kizárólag csak retro pop bandákat\énekeseket (magyar,külföldi)

(pl: WHAM!, George Michael, Michael Jackson, Culture Club, Modern Talking,Aha,The Smiths,Madonna,Neoton Familya,3+2,(Máté Péter,bár ő annyira nem csak pop zene)stb...)


Azért ezeket hallgatom mert ezek a dalok előadók beszélnek helyettem. A Magyar dalokat azért szeretem mert hazafiasak a többit pedig simán szeretem mert jó dalok és ezekkell a dalokkal előadókkal fejezem ki az egyediségem.

2018. márc. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Magyar zenét nem annyira.

Nyugatit is ritkán.

Inkább a keleti, például a k-pop, c-pop. J-popot még nem igen hallgattam, bár c-popot is eléggé keveset.


(K-pop: Koreai pop, ehhez néha szokták kötni mondjuk a rockot, hip-hopot, stb, de azokat szokták k-hip-hop, k-rocknak is hívni tudtommal.

C-pop: kínai pop. Gondolom ebbe is beletartozik a c-rock, c-hip-hop...nem tudom.

J-pop: japán pop. Nos, gondolom ebbe is. :D)


Ritkán nagyon válogatós vagyok zeneileg.

Egyszer mindent meghallgatok, de van, hogy egyszeri hallgatás után kiutasítom az életemből.


Például most tetszik az AWS - Viszlát nyár. :)

2018. márc. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
alternatív/indie
2018. márc. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
elozo vagyok, lemaradt hogy foleg magyart
2018. márc. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!