Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animék vannak, amikben...

Milyen animék vannak, amikben a főszereplő titkolja a személyazonosságát?

Figyelt kérdés

2021. jan. 18. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az összes mahou shoujo, mint pl. Sailor Moon, Ai Tenshi Densetsu Wedding Peach, Kamikaze Kaitou Jeanne, Kaito Saint Tail, Tokyo Mew Mew, stb.
2021. jan. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Code geass
2021. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Én nemrég néztem hasónlot. PARASYTE THE MAXIM a cime. Itt a föszereplőnek titkolnia kell hogy egy földőnkivűli parazita van a jobb kezében és együtt kell élnie ezzel. Nagyon minimális barát-barátnő kapcsolat is van benne.
2021. jan. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is a Code Geass jutott így hirtelen eszembe (ez nagyon jó mindenképp nézd meg) meg esetleg a death note de utóbbit már 90% hogy láttad
2021. jan. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Code Geasst és a Parasyteot is láttam
2021. jan. 20. 22:31
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
lol ":D kb az összes agyon sablonozott animében főleg iskolai és mágikus/természetfeletti genrében... vagy isekaiban ahol reinkarnálodott és szintén op mert hát tanult kémiát meg biológiát meg egy kis fizikát... mikor már az ókori görög akkora tudással rendelkeztek mint ő... sőt több dologra kiterjedt nekik pl egy építész... jobban értette a fizikát mint egy emelt szintes egyetemi tan hallgató...
2021. jan. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Esetleg a CODE BREAKER az is ilyen.
2021. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!