Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Attack on Titan, only animések...

Attack on Titan, only animések, akik már láttátok a 4.évad 6.részt? (Lent spoiler, ha még nem láttad!)

Figyelt kérdés

Olyanokhoz szólna a kérdésem, aki tényleg csak az animét nézi és nem ássa spoilerekbe magát. (Ha nem ilyen vagy, kérlek szépen ne spoilerezz mi miért van, most csak erről a témáról gondoltam lehetne beszélgetni.)


Ti mit gondoltok arról, hogy Eren megette Willy-t? Nyilván az ötödik rész után már lehetett tudni, hogy pusztítást rendez, és megöli Willy-t, de hogy megeszi, mikor erre nem volt szükség...? Csak mert Eren eddig ugye soha nem evett meg senkit, nektek nem volt furcsa/kellemetlen ezt látni?



2021. jan. 18. 20:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Miért? Gondolom akarta a titánjának erejét vagy ilyesmi. Ezzel nem jutatt az ellenség kezére egy titánt. Vagy vissza. Nem tudom hogy mondjam xd
2021. jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Mert azt hitte hogy ő a Warhammer
2021. jan. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Eren szemszögéből volt rá azért egy jó 50% esély, hogy Willy a Warhammer Titan.

Az egész öldöklés lényege az volt, hogy kellemetlen legyen ezt látni.... szóval igen, nekünk is kellemetlen volt.

2021. jan. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Hat igen, így van logikája annak amit mondtam, hogy azt hitte ő a warhammer és ha megeszi lesz még egy titanja + 1-el kevesebb az ellenségnek. csak nem fogalmaztam érthetően😓
2021. jan. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

Ugyanaz, amit már mondtak.

A Warhammer titán akarta, ahogy a részből kiderül, hogy Eren-t sem megölni, hanem először megenni akarják, mivel nekik kell az adott titán ereje.

2021. jan. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Ahogy a többiek írják, ekkor még nem tudta, ki a Warhammer titán, Willy volt a tippje.
2021. jan. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
7%
Eren azért ette meg wilit mert valójában Wili volt eren igazi apja... Grisha csak örökbefogadta erent amikor wili kidobta és amikor ezt eren megtudta ideges lett és elhatározta magát hogy megöli wilit . Remélem segithettem ez van a mangában.
2021. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
Hetes, te ezt az egetverő baromságot honnan szedted?
2021. jan. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
Én, a manga olvasó aki reméli ez nem spoiler: Ilyen nincs a mangában kedves 7-es
2021. jan. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9%
A 7- es vagyok. Miután megette utána wili eren hasából irányíotta eren titánját( ugyan úgy mint amikor eren megtudta egy titán gyomrában hogy ő valójában egy titán). A végén kiderült hogy wili azért tudja irányítani mert ő eren apja és ugye a 6. rész elején mutatják wili többi gyerekét, ők eren testvérei akiket még eren nem bosszult meg de valoszinuleg a következő részben az lesz mint amit Grisha csinálta a rod reissel...
2021. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!