Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Érdemes elkezdeni nézni a...

Érdemes elkezdeni nézni a Naruto-t?

Figyelt kérdés

Ahogy látom, kemény 220 részes anime, de nem hinném, hogy végigbírom nézni. A mangát olvastam (1. kötet) nem fogott meg. A főhős, Naruto, a képek alapján nem szimpatikus, elég fura rajzolása van. Viszont annyira népszerű az anime, hogy úgy érzem "illene" bepótolni.


Érdenes nézni, vagy az egész csak fel van fújva?


2021. jan. 20. 03:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
54%
mellesleg a shippuuden történései (filler nélkül) egyre jobbak lesznek és szinte akkora karakter fejlődések történtek hogy nem is lehet felismerni narutot pl mint amikor elkezdődött és mikor már a shippuuden 1/3-ra ért
2021. jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
A 7-es kommentemben már döntöttem: nem érdekel a Naruto.
2021. jan. 24. 10:14
 13/24 anonim ***** válasza:
9%

Akkor minek teszed fel a kérdést?

Mellesleg abból a 220 részből durván 80-90 rész filler!

De már maga a zabuza fejezetnel is beindulnak a dolgok! Sőt azaz egyik legjobb fejezet

A Darwin gamest meg hogyan is akarod hozzá tenni??!! Mikor az egy 12 max 24 részes anime!

Az a gond hogy a naruto nem azért lett világsikert mert olyan rossz lett hiába van Darwin game meg hasonlo kaliberű animék a fillerek nélkül a naruto keményen oda ver nekik főleg történetben

2021. jan. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
95%
13. A kérdés már megoldódott, nem kell promózni tovább a Narutot, ha a kérdező akarja, később megnézi. Ha olvasnád a kommentjeit, látnád, hogy mivel a Darwin games elsőre tetszett neki így végig nézi, a Naruto meg nem. Pont. Gondolom Jojo fan is vagy. "Majd a második évadban beinduuul." Mire odaérek végignézek egy másik anime-t.
2021. jan. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
12%

A jojo már az elso évadban is nagyon jó 😅😂 elfelejted hogy ezek olyan mangak animék amik évekig mennek sikeresen nem úgy mint 1-1 szezonos anime amit félúton abbahagynak és 1-2 év után senki sem emlékszik rá csak ha véletlenül feltűnik valahol…

Mellesleg a Darwin nekem is tetszett nem volt rossz de ennyi sablonos klisé volt de jol kezelte őket

2021. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
12%
Az meg a masik hogy azert is megy a promo mert az antik ugy szapulják hogy 1 részt láttak belőle 😅 anno en sem értettem miert olyan jó a one piece a sok rész kicsit megis ijesztett de végül nem csalódtam benne
2021. jan. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
93%
Kit érdekel, ha sikeresen megy valami, nem kötelező megnéznem, és végigszenvednem semmit, ha nincs hozzá kedvem. A One piece és a Naruto is nagy kedvenceim, de nem kell leerőltetni senki torkán, főleg, ha ezzel eléred, hogy soha bele se akarjon nézni.
2021. jan. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
16%

Itt nem volt semmi fele eroltetes sem nem kell tulerzekenynek lenni!

De a kérdező kérdezte hogy érdemes-e… ennyi erre jöttek a kommentek hogy nem igen

De kérdező már akkor eldöntötte hogy nem fogja megnézni mielőtt ki írta a kérdést… mert 1 kötet alapján elkönyvelte az animét…

17 itt ne az volt hogy a kérdés hogy melyik animet érdemes megnézni hanem konkrétan a naruto ról kérdezett!

Az meg hogy nem akar bele nézni azaz ő baja! Tapasztalatbol mondom ugy is bele fog kezdeni egyszer! 😂😅

2021. jan. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nem döntöttem még akkor el. A 6-os kommentet elolvasva döntöttem, hogy nem foglalkozom a Naruto-val.
2021. jan. 24. 16:00
 20/24 anonim ***** válasza:
16%
Akkor ne… de 1 kotet alapján tényleg nem lehet megítélni főleg ugy hogy egy csomót változik
2021. jan. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!