Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ha mangát/képregényt olvastok...

Ha mangát/képregényt olvastok (online vagy pdf-ben/cbz-ben) hogy szeretitek jobban? Ha a dupla oldalak egy nagy képen vannak, vagy mikor szét vannak vágva normál oldalméretre függetlenül attól, hogy a panelek átfolynak-e a másik oldalra is?

Figyelt kérdés

2021. jan. 28. 12:09
 1/7 anonim válasza:
82%
nem érdekel hogy van. csak olvasomm
2021. jan. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha a panel összefügg a két oldal között, hagyd meg egyben. Mégis miért vágnál ketté egy képet?
2021. jan. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Alapból ketté vannak vágva.

A másodunokahúgomnak töltök le s fűzök pdf-be egy mangát. (Ctrl + S-el lementem az egész oldalt amin a fejezet van, ami nem manga oldal azt kitörlöm a létrehozott mappából, fejezetenként pdf-be füzöma képeket, majd a fejezeteket kötetekbe)


De akkor Paint-ben/Gimp-ben egymás mellé teszem azokat az oldalakat, ahol 2 oldal ad ki egy nagy képet.

2021. jan. 28. 12:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapból sosincsenek kettévágva. Az eredeti, kiadott kötetben a dupla oldalak mindig egymás mellett vannak. Az más dolog, hogy az online verziót (ami a legtöbbször nem is hivatalos, és csak random valaki tölti fel) külön oldalanként teszik az egészet.
2021. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen manga, mert ahol gyakran van duplaoldalas ott zavaró ha szét van választva.

Attól is függ hogy min olvasom, mert kindlen pl olvashatatlanok még az elfordított duplaoldalak is, monitoron viszont teljesen jó.


Egyébként tuti van jobb megoldás arra amit akarsz csinálni, mert amit leírtál az nagyon macerásnak hangzik..

2021. jan. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt szeretem, ha a dupla oldalak egyben vannak. Ha kétoldalas nézetet használok, néha a CBZ oldalszáma nem adódik ki és és a duplaoldalak másik oldallal kerülnek párba egymás helyett.
2021. jan. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5


Mikor annyi idős voltam, mint most az akinek csinálom, képenként mentettem le Aliens vs Predator képregényeket... Ráadásul mindegyik képet úgy kellet elnevezzem kézileg, ahogy össze tudjam fűzni őket sorban egy pdf-ben, mert még nem tudtam, hogy hogy kell kész pdf-eket összefűzni... Ahhoz képest ez még elég gyors. Meg amúgy mindjárt végzek vele. :)


Telefonon fogja olvasni. Ahol meg észrevettem a duplaoldal szétvágását, egyesítettem őket.

2021. jan. 28. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!