Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Normal People (Normális...

Normal People (Normális emberek) sorozatról valakinek van véleménye? (lent kifejtve)

Figyelt kérdés

Rólam annyit, hogy nem nagyon szoktam sem filmeket, sem sorozatokat nézni, mert nem kötnek le az életszerűtlen dolgok (sajnos), pedig vágyom rá hogy kapcsoljanak. Régebben ez sikerült, aztán egyre jobban inkább idegesítenek a megcsinált műsorok. Most olvastam egy cikket erről a sorozatról, ami úgy írja le, hogy "nagyon életszerű". Semmi extra történet, mondhatni sablonos, de az életszerűség nézhetővé teszi. A cím is ezt sugallja, a főszereplő csaj is az esetem kinézetre, hát gondoltam adok neki meg magamnak egy esélyt hátha bele tudom magam élni.


[link]


Valahogy végigszenvedtem, már az első 10 percig is nehéz volt eljutni. Bár a részek hosszából (kb. fél óra) sajnos nehéz mást kihozni, de olyan gyorsak a szituációváltások, hogy úgy éreztem magam folyamatosan, mint amikor a mekiben állok a sor elején, nem tudom hirtelen mit akarok rendelni, mögöttem már nyolcan állnak. A színészek nem vészesen rosszak, de a rájuk aggatott 12 éves érzelmi intelligenciájú kamaszgyerek szerepe miatt olyan kínosak a rész második felében lévő jelenetek, hogy inkább kínos nevetésbe fulladt a kezdeti lelkesedésem ezzel a sorozattal kapcsolatban. Szomorú vagyok. 26/F


2020. dec. 27. 23:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!