Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyikük néz ki legjobban?

Melyikük néz ki legjobban?

Figyelt kérdés

2021. febr. 1. 02:12
A kérdező szavazást indított:
Todoroki Shoto
Kaneki
Shigaraki Tomura
Dabi
L
Uta
30 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
TODORKIIIII egyértelműen. Kaneki emberként szerintem fura, Haiseként a legmenőbb. Shigaraki is NAGYON jó, őt is imádom, de kinézetben esélye sincs Todoroki ellen. Dabi is jól néz ki, de... L. háát. Ő szerintem inkább para. Uta meg nekem annyira nem tetszik, szóval TODOROKIIIIIII (bocs, időközben fangörcsöt kaptam)
2021. ápr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nekem Kaneki pont Haiseként nem jött be:D a ghoul énje viszont nagyon adja.

Meglepő, de L kapta a legtöbb szavazatot. Nekem jelenleg Dabi a legnagyobb kedvencem UwU szegénykémre alig szavaztak:c

2021. ápr. 4. 15:48
 3/14 anonim ***** válasza:

Haiseként olyan cuki v

L-nek vannak nagyon jó pillanatai, de pont az előző válaszom előtt láttam egy képet, amin NAGYON para volt.

Én nem szeretem Dabit :( de sokan imádják

2021. ápr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nekem naaagyon bejönnek a sebes/sérült pasik, úgyhogy Dabi erre v egy tökéletes példa. Ahogy le van égve a bőre annyira ahw🤤

Kaneki meg olyan kis simogatni való gyerek akit nyomban felzabálsz. Haise meg olyan nyeh. Túl jó. Amikor pszicho akkor szerintem mindenféleképpen vonzóbb, de mint minden ez is csak vélemény kérdése.

L-el kapcsolatban pedig úgy vagyok, hogy olyan kis furi. Meg ő is zabálnivaló. Nem tudom melyik képen láttad őt parának, de ha esetleg újra megtalálod, szívesen megnézem^^

2021. ápr. 4. 16:07
 5/14 anonim ***** válasza:

[link]


A feliratot mellőzd, nem találtam meg úgy, hogy az nincs rajta. Najó, nem para csak olyan... fura... nem tudom xD

2021. ápr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ezen a képen tök aranyos:33
2021. ápr. 7. 01:17
 7/14 anonim ***** válasza:
Ismét bebizonyosodott, hogy én vagyok a legfogyibb ember. :)
2021. ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

ugyan, senki sem rosszabb a másiknál:D

csupán találod vonzónak. ebben a helyzetben amúgy is az a furább, ha valakinek tetszik L. normál lányok undorodnak tőle.

2021. ápr. 9. 22:34
 9/14 anonim ***** válasza:
dE AzT hOGyaN?!?
2021. ápr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9 Azt képzeld el, hogy élő emberként összefutsz vele az utcán: gebe, görbe, sápadt, karikás szemű, kócos, kinyúlt fehér felsőket hord és nem föltétlenül helyes. Nem éppen bizalomgerjesztő. L-t a személyisége teszi szerethetővé, akár vonzóvá is, de itt nem ez volt a kérdés, hanem a kinézet.


Utára szavaztam, még amikor felkerült a kérdés az oldalra, az a pasas igazi eyecandy számomra ^^"

2021. ápr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!