Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Marvel-filmekben ti melyik...

A Marvel-filmekben ti melyik karaktereket sajnáltátok leginkább, vagy melyikükkel szimpatizáltatok, éreztetek együtt legjobban?

Figyelt kérdés

Most szimpátia alatt nem arra gondolok hogy ki a kedvencetek vagy a legmenőbb ilyesmi, hanem hogy ki az akit a leginkább sajnáltatok, leginkább kívántátok hogy végre jóra forduljon a sorsa az őt ért személyes tragédiák, rossz dolgok után. Akiknek rosszul ment a sora (bár tudom hogy sok ilyen volt a szériában).

Nektek kik voltak ezek a karakterek, akikkel a leginkább együttéreztetek?



2019. dec. 28. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Vasember, Thor meg esetleg Bucky.
2019. dec. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
Nos. Azt, ki nem gyilkolt még.
2019. dec. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
De az is szimpatikus, aki nem rombolt le egy városnegyedet.
2019. dec. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg leszek kövezve, de Loki. Talán azért mert sajnos tudom milyen akkor ha a testvéreddel kivételezik a apám, még akkor is ha nem fogadták örökbe.
2020. jan. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*fogadtak engem
2020. jan. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TheAnswer_ válasza:

Natasha.

Sokan nem foglalkoznak vele, pedis szerintem a MCU egyik legérdekesebb karaktere. A múltban elkövetett tetteinek súlya még évekkel később is rányomta a bélyegét az életére, de mindezek ellenére sikerült megtalálnia a jó utat.

Családának tekintette a Bosszúállókat és részben a Shieldet is, így képes lett volna bármit megtenni értük. Ez az az odaadás, amit nagyon becsülök a karakterében és együtt érzek vele, mivel én is hasonló személyiség vagyok. Emellett van egy nagyon komoly jelleme, ami mégsem kelt hideg hatást, hanem egy olyan személyt mutat be, aki bár egy elkötelezett harcos belül egy gyengéd, törékeny lélek.

Szorítottam, hogy kapjon egy nyugodt lezárást, amivel végre megkapja azt a meghitt életet, amit megérdemelt, de a Végjátékban történt áldozata egy méltó vég volt számára.

Szóval nekem sok tekintettből az Özvegy az a szereplő, akivel a legjobban együtt tudok érezni.

2020. febr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!