Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek lesz luffynak...

Markati1958 kérdése:

Szerintetek lesz luffynak valami mas démongyümölcs ereje magyd?

Figyelt kérdés

2021. febr. 2. 07:40
 1/7 anonim ***** válasza:

1 démon gyümölcs is op, nem hiszem hogy valaha lenne neki 2

Tudtommal a mangában sincs neki 2 ereje.

2021. febr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ezén én is gondolkodtam a napokba de szerintem felesleges! luffy ennyi mindenre képes de még csak fel sem ébresztette! ja hogy az mi? elfelejtetted? nyugi sokan mások is ":DDD

habár eléggé megváltozna a harc stílusa

mert a paramancia típus úgy ébred fel hogy a körülöttük lévő nem élő anyagot is képesek azzá az adott anyaggá változtatni érintéssel pl ami dofflamingo és katakuri is csinált egyszóval minden gumi lenne de ugyan úgy tudják használni támadásra és a hakit is hozzá


meg valljunk be fekete szakállnak azért kellett kettő mert amúgy gyenge! nincs olyan erős hakija meg fizikuma sem volt! luffy már impel downban le tudta volna győzni mert a fizikai képességei messze nem voltak egy szinten és nem tudta tartani a lépést...

2021. febr. 3. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 válaszoló, de van akinek van 2 démond gyümölcse. Marshall D. Teach azaz Feketeszakál. A Yami yami no mi(logia típusú) és a Tremor Tremor no mi(paramecia típusú?
2021. febr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as luffy ról beszelt nem pedig arról hogy lehetséges
2021. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miután még egyszer el olvastam a kérdést utána jöttem rá!

Bocsánat!

2021. febr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Aonime ***** válasza:
Gear 5 lessz neki majd lassan, de ami nagyobb kérdés hogy mit rejt zoro szem takaroja :D
2021. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem luffynak már nem a démongyümölcs képessége a legfontosabb, azért most látjuk a mangában hogy már a haki az ami igazán fontos.
2021. máj. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!