Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Régi animések az anime addicts...

Régi animések az anime addicts oldalról hol vagytok?

Figyelt kérdés
2021. febr. 9. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Miért?

Mi a célod a kérdéssel?

2021. febr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Jelenleg itthon vagyok.
2021. febr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
a MAL jobb
2021. febr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mégis mi lenne a célom te madár?Talán a régiekről új híreket hallani,hamár elsodrodtunk /felnőttünk/ egymástól?
2021. febr. 9. 16:03
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Én vagyok Animeaddicts-en. Bár jobbára már átpártoltam az Anilist-re. Mert jobb. :)


"Egy régi animés"

2021. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hintalow ***** válasza:
100%

Gondolom, ha csak nincs törölve a profiljuk, ott lehetnek, max nem aktìvak.

Èn is nèzek animèt már 20+ ève, mèg 2007-ben regisztráltam, de az utóbbi időben a megnèzett dolgok listámhoz adásán kìvül semmi mást nem csinálok már.

Ahogy idősödnek az emberek, vagy elveszìtik az èrdeklődèsüket, vagy ha nem is, de már van jobb dolguk is, mint egy olyan fórumon kommenteljenek, ahol az átlag közönsèg 15-20 èv közötti. Nekem sincs erre vágyam :)

2021. febr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 2008-ban regisztráltam oda, mai napig feljárok, ha időm engedi, de már én sem vagyok olyan aktív. Család, munka, élet. :)
2021. febr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!