Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A 2.43: Seiin Koukou Danshi...

A 2.43: Seiin Koukou Danshi Volley-bu animét érdemes nézni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 9. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

hupsz, késői válasz, de szerintem igen.

VISZONT: ne hasonlítsd semmilyen módon sem a Haikyuu!-hoz... semmi köze hozzá azon kívül, hogy mindkettő a röplabdáról szól. Más karakterek, meccsek, helyzetek, és a 2.43-ban a hangsúly inkább azon van, hogy hogyan lesz belőlük egy csapat, miközben más-más háttérből jönnek és vannak múltbéli traumáik, míg a Haikyuu inkább arról szól, hogy nyerni akarnak meg stb.

Az animáció is elég jó, bár néhány helyen akadozik, de általában igényes, az openingje pedig az egyik idei kedvencem.

2021. márc. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Annak csak örülök, hogy nem hasonlít a Haikyuu-hoz, mert azt ki nem állhatom.

Megnéztem az első részt. Hát... még majd adok neki egy esélyt, mert ez nem győzött meg

2021. márc. 15. 14:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a Haikyuu-n kívül nem hallottam másik röpis animékről, tehát ha végzek a Haikyuu-van szerintem belenézek. De eddig még mindig a Haikyuu a kedvenc animém, hiába nem értem a végére! Persze mindenkinek más a véleménye, ezért nem kell beszólni nekem. Én már megtanultam elfogadni más véleményeket, mint az enyém, tehát légyszíves legyetek figyelemmel a másikra!
2022. ápr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!