Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ezek közül melyik a legjobb?...

Ezek közül melyik a legjobb? Esetleg miért?

Figyelt kérdés

2021. febr. 12. 19:13
A kérdező szavazást indított:
Shingeki no Kyojin
Yakusoku no Neverland
Dr. Stone
Tensei shitara Slime Datta Ken
Nanatsu no Taizai
Re: Zero
Log Horizon
Jujutsu Kaisen
Black Clover
World Trigger
44 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Szavazós kérdések megint?
2021. febr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Hát itt kapásból 5-öt tudok mondani ami qrva jó és nehezen lehetne versenyeztetni....

Black Cover, Dr. Stone, Yakusoku no neverland, Jujutsu Kaisen, Shingeky no Kyojin mind irdatlan jó animék (szerintem). Ezek közül nem tudok sorrendet állítani, de ezt az 5-öt én kiemelném.

2021. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Habár nem láttam mindet, valószínűleg a Yakusoku no neverland. Ötletes, eredeti koncepció, izgalmas eseménysor, jó hangulat, kiváló rendezés.
2021. febr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Anime vagy manga?

Csak mert a Yakusoku no Neverland 2. évadát ahogy elnézem kezdik elcseszni...

2021. febr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

"Csak mert a Yakusoku no Neverland 2. évadát ahogy elnézem kezdik elcseszni."

Jaj, kérlek...

Azért mert nem egy az egybeni másolata a mangának, még nem lesz rossz. A manga készítője mondta, hoyg mennyire elrontotta a mangát, ezért akarja korrigálni az animében.

Előbb szépen várjuk végig, hogy mi lesz, aztán lehet beszélni arról, hogy jobb lett-e vagy sem.


Mellesleg a felsoroltak közül, amik most a legjobbaknak tűnnek, azok az AoT, a Re:Zero és a Yakusoku no Neverland. A többi nem előzi meg ezeket.

2021. febr. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam első helyen Aot és Dr.Stone versenyez, de rengeteget nézek a többiből is. Szerintem nagyon sok jó van köztük.
2021. febr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!