Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyiket kezdjem el nézni a...

Melyiket kezdjem el nézni a Naruto, Bleach és One Piece hármas közül és miért?

Figyelt kérdés
Most végeztem a Dragon Ballal és valami hasonló műfajút akartam. Ezt a hármat írták a műfaj legjobbjainak. Mindegyik tetszett ránézésre és mindegyiket meg akarom nézni, de a legjobbal szeretném kezdeni. Szóval ezek közül melyik a legjobb és miért?

2013. máj. 15. 19:34
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
100%
hát...Naruto. csak sok a filler benne. One Piece valami őrült hosszú, és Bleach...hát...ismerőseim szerint nagyon unalmas anime, csak a harcok a látványosak
2013. máj. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
100%
ONE PIECE-t tudom ajánlani az első pár rész kicsit unalmas de nagyon jó anime
2013. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
56%

A műfaj legjobbjainak erős túlzás, ám mégis ezek vannak az eladási listák élén.

Inkább a Fairy Tail-t ajánlanám.

Ha mégis listát kéne állítanom nekem ez lenne (ez persze mindenkinek más):

1. Bleach

2. One Piece (bár csak nemrég kezdtem)

3. Naruto


Amúgy mindegyik tele van fillerekkel OP esetében a történetbe fűzik bele, többinél külön részek vannak.

2013. máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:

Fillereket ki tudom hagyni, fairy tailről meg most olvasok először jót.

A Bleachről látom már megoszlanak a vélemények, azért még jöhetnek válaszok mert ez így elég vegyes.

2013. máj. 15. 20:20
 5/61 anonim ***** válasza:
74%

A Bleach egy kalap fos, mindig ugyanaz ismétlődik: jön egy ellenség aki legyőzi Ichigot->Ichigo új erőt kap->majd legyőzi az ellenséget a végére már a Bleach világ minden erejét birtokolja/birtokolta.


Narutót és Naruto Shippuudent én sokkal jobban szeretem, jobb a története, sokkal jobb a története, mint a Bleachnek és ebben vannak igazi fordulatok is, nem úgy, mint a Bleachben.


Viszont a One Piece-t ajánlom, mivel ez a műfaj koronázatlan királya, legnagyobb rajongótárbor, legtöbb eladott példányszám stb. és történetre is ez a legjobb a 3ból sztem. Az eleje kicsit unalmasnak tűnhet, de megéri elkezdeni és ezeken a részeken túljutni.

2013. máj. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
7%

Azért nem mondanám jónak, ugyan olyan tömeg shounen mint a többi itt felsorolt. Ezek jellemzői a nulla karakterfejlődés, egyre erősebbé válni, minél nagyobb robbanások...

Tucatnyi jobb animét tudnék mondani, főként seinen kategóriából, de a Dragon Ballhoz hasonlót keresel.

2013. máj. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
100%
A nulla karakterfejlődés erős túlzás, attól h te nem szereted ezeket a mangákat/animéket és csak leszólod őket, azért nem muszáj ekkorát lódítani :P
2013. máj. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:

Most hallasz először jót a Fairy Tail- ről? Szerintem mindenképpen a Bleach és a Naruto előtt van.

Nálam a sorrend:

One Piece

Fairy Tail

Bleach

Naruto/Shuppuuden/

2013. máj. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
30%

#7: Amiket írtam túl nagy általánosságok, és emiatt szükségszerűen nem teljesen igaz, de próbáld levenni a fanboy szemüveged és kritikus szemmel nézni kedvenc műved! Karakterek az első megjelenésük óta változatlan a jellemük, akár melyik részt nézed könnyedén kiszámítható bárkinek is a viselkedése. A főszereplők szinte mindenhol idióta és szabadidejében a zabálás/hülyülés megy. Főgonoszoknak pedig rengeteg lehetősége lenne végezni a főszereplővel, de mindig megkímélik, így visszatér megerősödve, majd legyőzi.

Nem azt mondom, hogy bármelyik is rossz lenne, de ezzel jár ez a műfaj. Mindet nézem amúgy anime/manga formában.

2013. máj. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:

Mztem a legjobb a naruto shippuuden :D Én belekezdtem a bleachbe meg a one piecebe is de olyan unalmas volt a story h 5 rész után abbahagytam. A naruto nak van szerintem a legjobb story-ja mert vannak benne poénok harcok stb. :D na meg a grafikája , sztem ezekközül a narutonak van a legjobb grafikája (jó most egy kicsit "máshogy

" rajzolják mert elvileg lecserélték a rajzost , de még igy is messze lekörözi a bleach-t vagy a one piece-t.

és a fairy tailt én is nagyon tudom ajánlani :D ha mondjuk a naruto és e között kellene választanom nem tudom melyiket választanám mindkettő nagyon jó :D bár a fairy tailt most abbahagyták a 175.résznél de a manga folytatódik tovább , szval érdemes azt is megnézni :D

2013. máj. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!