Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Berserk-ben Guts áll a jó...

Berserk-ben Guts áll a jó oldalon?

Figyelt kérdés

De akkor Griffithre miért mondják azt, hogy ő a jóságos megváltó?


Valaki magyarázza el! Nem ismerem a mangát, csak pár részt láttam az animéből.



2021. febr. 14. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mármint melyik animéből?

Én csak az 1997-98-as adaptációt láttam, abból nekem nem úgy jött le, hogy lenne egy kifejezetten "jó" oldal, katonák vannak, akik ölnek parancsra, de "bandán" belül nagyon barátságos, családias a légkör, ezért látjuk inkább pozitív fényben őket. Griffith egy karizmatikus személyiség, aki hatékonyan képes egybetartani a csapatot, és bajtársként gondol annak minden tagjára; ebben az időszakban tekintenek rá úgy a többiek, mint "jóságos megváltóra", aztán jön az Eclipse, amivel kapcsolatban nem tudom, mennyire vagy képben, úgyhogy inkább nem folynék bele a részletekbe. Azon a ponton Griffith elkövet egy súlyos árulást, onnantól kezdve hozzá képest nyilván Guts lesz a "jófiú" a szemünkben, de előtte szerintem nem voltak ilyen egyértelműen leosztva ezek a szerepek.

2021. febr. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én csak a 2016-17-est láttam. De csak később esett le, hogy ez egy folytatás.
2021. febr. 15. 14:10
 3/5 anonim ***** válasza:
igen
2021. febr. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem a filmtrilógiát. Most már mindent értek!
2021. febr. 22. 20:50
 5/5 anonim ***** válasza:
A Golden Age-ben nincs "jó oldal", legnagyobbrészt csak emberek harcolnak az életükért, próbálnak élni, túlélni. A napfogyatkozás után van jó oldal (Guts és köre) és rossz oldal (Griffith és talpnyalói).
2021. febr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!