Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ajánlanátok shounen animét,...

Ajánlanátok shounen animét, amiben nincsenek hárem vagy ecchi elemek?

Figyelt kérdés
Mostanában ha elkezdek nézni egy animét állandóan megjelenik benne egy vagy több idegesítő lánykarakter vagy tele van ecchi jelenetekkel. Olyat keresek amiben van egy kevés humor, harc jelenetek és jó a története.

2021. febr. 27. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Nem vagyok biztos benne,hogy ilyen létezik. Xd
2021. febr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

Dragon Ball + Z + GT

Flame of Rekka

Air Gear

Arrow Emblem Grand Prix no Taka

Tsubasa kapitány

A pálya ördögei

DNA2 TV

Dear Boys

Fullmetal Alchemist

Full Metal Panic

Genshi Shounen Ryuu

Hikaru no Go

Hyper Police

Majutsushi Orphen

Ranma 1/2

Rockman.EXE

Yu-Gi-Oh + Yu-Gi-Oh - Duel Monsters

Yuuyuu Hakusho

2021. febr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

#2

Ezt komolyan gondoltad? DNA2? Ranma 1/2? Air Gear?

Erős a gyanúm, hogy csak gondolkodás nélkül bemásolod minden kérdéshez ugyanazt a listát, de amikor már a fő kérdésben bele van írva, hogy NE legyenek benne ecchi vagy harem elemek, akkor átolvashatnád, hogy tényleg mind megfelel-e a feltételeknek.

2021. febr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

3-mas, úristen, találtál három (3!) darab animét a 18-ból, ami nem egészen felel meg a feltételeknek. Fogadok, egyiket sem ismered amúgy, amit ide leírtam. Maximum a Dragon Ballt, meg esetleg a Yu-Gi-Oh-t. A többiről azt sem tudod, mifélék. Ja, és nem mindenhová ugyanazt a listát másolom be, de kedves vagy, hogy ezt hiszed. Főleg, hogy fogalmad sincs, ki vagyok, honnan jöttem és milyen animéket szoktam nézni. De aranyos, hogy így rám rontasz, komolyan. Vicces, és szánalmas. XD


2-es voltam. :)

2021. febr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

AoT?

Tudom, hogy sokan gyülölik, de hirtelen ez jutott eszembe

2021. febr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Black Clover a neked való.
2021. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aki esetleg tud még az írhatja. Sajnos nem sok ilyen típusú anime van, de azért még reménykedek benne, hogy találok
2021. febr. 28. 21:30
 8/8 anonim ***** válasza:
24%

Steins;Gate, illetve ennek van egy "alter" folytatása a Steins;Gate 0

Van benne egy perverz csavo aki neha elsut egyket izlestelen poent de osszessegeben ennyi... gondolkodos anime, a torteneten van a hangsuly, nem a fan servicen

Hasonlo mint a Death Note, vagy a Danganronpa... ezek is nagyon jok :D

2021. márc. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!